Jessabelle - recenze

7. dubna 2015 v 13:06 | Mischel |  filmové recenze
více v - celý článek -

Režie: Kevin Greutert
Scénář: Robert Ben Garant

Rok: 2014
Délka: 89 minut
Žánr: Horor / Thriller

Hrají:
Sarah Snook, Mark Webber, Joelle Carter, David Andrews, Amber Stevens, Ana de la Reguera, Larisa Oleynik, Chris Ellis, Brian Hallisay

Stručný popis filmu:
Jessie po tragické nehodě přijde o snoubence a sama zůstane ochrnutá. Aby našla klid, nastěhuje se do starobylého domu v Louisianě, který kdysi patřil jejímu otci. Brzy se tam však začnou dít podivné věci a Jessie najde záhadný vzkaz od své matky, která zemřela před mnoha lety. Brzy pochopí, že tento dům je už dávno obýván i nějakou jinou bytostí.
zdroj CSFD

Trailer

Vlastní názor na film:
A zase jeden z filmů, kdy vás trailer dostane do kolen a film vás uloží ke spánku. Dokonce si troufám prohlásit trailer za matoucí, vzhledem k tomu, jak odlišné bylo mé očekávání od skutečné reality filmu. Hlavní hrdinka mě neoslnila, ani vzhledem, ani výkonem. Spíše jsem celou dobu přemýšlela, zda to tak špatně hraje, či zda má brát s takovým klidem úmrtí téměř každého, komu přijede do cesty. Abych však filmu nekřivdila, na pár místech to strašidelné bylo...ačkoliv nápad se strašidelnou kazetou není příliš originální. Celkově podprůměrný horor ideální, když potřebujete večer usnout. ** z 5.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama