The Watch (Sousedská hlídka) - recenze

30. srpna 2014 v 11:26 | Mischel |  filmové recenze
zdroj obrázku movieposters.ie

více v - celý článek -Rok: 2012
Délka: 98 minut
Žánr: Komedie / Sci-Fi

Hlavní postavy:
Franklin - Jonah Hill
Jamarcus - Richard Ayoade
Sergeant Bressman - Will Forte

Stručný popis filmu:
Na klidném předměstí středoamerického městečka Glenview se stane zločin. Proto se jeden z jeho nejaktivnějších obyvatel Evan, který své město miluje nade vše, rozhodne založit vlastní domobranu s názvem Sousedská hlídka. Hlídka má na městečko a jeho obyvatele dávat pozor, aby do něj nepronikl žádný nekalý živel. Přidají se k ní i Evanovi tři kamarádi, i když z ne tak ušlechtilých důvodů jako on. Bob chce především uniknout rodinnému stereotypu, chce se bavit a Sousedskou hlídku bere jako dobrou výmluvu jak vypadnout ven s klukama na pivo a pobavit se u hazardních her. Obtloustlého chlapce Franklina vyrazili ze školy a tak se rozhodl, že si splní sen a přidá se k policejnímu sboru. Tam ho ovšem nevzali s vysvětlením, že je vražedným maniakem. A tak chce prostřednictvím Sousedské hlídky všem a především policii dokázat, co v něm je a jakou policie udělala chybu, tím, že ho nevzala do svých řad. Jamarcus se do Glenview právě přistěhoval. Po čtrnácti letech manželství se šťastně rozvedl, čímž získal spoustu volného času a vlastně nemá do čeho píchnout. Do Sousedské hlídky se přidal v naději, že jim jednou zavolá mladá krásná Asiatka a on jí bude muset zachránit a obšťastnit. Většina členů Sousedskou hlídku nebere příliš vážně. Jedině Evan sám sebe vidí jako dokonalý mravní vzor pro společnost. Bohužel jeho okolí tento názor nesdílí a za zády si z něj všichni obyvatelé Glenview utahují.
Jednoho dne se ale stane něco, čím jim povedená partička potrhlé domobrany vytře zrak. Při jedné z obhlídek města narazí na odporné emzáky neboli nepěkné mimozemšťany, kteří chtějí zaútočit na naši zemi. A od té chvíle je osud lidstva pouze v rukách neohrožené, nebojácné a nešikovné Sousedské hlídky. To se máme na co těšit….

Trailer

(omlouvám se za německý trailer v originále jsme nenašla)

Vlastní názor na film:
Zasmála sem se, pobavilo to, místy to bylo trapné ale míň než sem z hodnocení čekala. Takže pohodovka na večer, když nečekáte nářez a záchvaty smíchu jako v jiných filmech, kde hraje Joah Hill. Vlastně jen kvůli němusem to nakonec zkoukla a zas taková tragedy to nebyla. *** z pěti.

zdroj obrázku CSFD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em and Beth Em and Beth | Web | 30. srpna 2014 v 19:26 | Reagovat

Ahoj začínáme s blogem mohla by si se podívat ? Děkujeme :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama