Duben 2014

Poznávačka č. 2

23. dubna 2014 v 22:42 | Mischel |  Soutěže
Tak a máme tu další poznávačku, uznávám že je maličko obtížnější. A však veřím že si s ní poradíte jelikož jste šikovní. Poznávačka se skládá se dvou částí A) Džali a za B) Gudula. Přeji příjemnou zábavu a veřím že se Vás zapojí hodně :)

- více v celý článek-

Budete koukat: Linda Finková konečně vyvedla ženatého milence a v pětačtyřiceti poprvé ukázala stehna v mini

23. dubna 2014 v 11:49 | Mischel |  Sněhová královna
Zpěvačka Linda Finková už skoro dva roky žije s manželem Richardem Genzerem odděleně, a stejně jako on už má dávno nového partnera. Toho také konečně ukázala ve společnosti. Vždycky tvrdila, že partner Milan Večes nemá čas nikam chodit kvůli pracovním povinnostem. Nyní se ale společně objevili na představení muzikálu Adam a Eva, a dokonce i bez problémů zapózovali fotografům. Linda se pořádně vyfikla, dokonce jsme ji měsíc před šestačtyřicátými narozeninami viděli snad poprvé v mini. "Říkala jsem si, že džíny nebo tepláky, které nosím obvykle, se na takovou příležitost nehodí. A našla jsem jedině tyhle šaty. Ale když má člověk krásné nohy, může si to dovolit," smála se. "Ne, to je legrace. Ale myslím si, že to není tak hrozné," dodala. Na Adamovi a Evě sice byla Linda jako divačka, čeká ji ale jiný muzikál. "Budu hrát ve Sněhové královně a také jsem se pustila do činohry v divadle Pavla Trávníčka" upřesnila. Nemohli jsme se nezeptat na to, co říká na kauzu, kdy si podle médií kolega jejího manžela Richarda Genzera z Partičky, herec Michal Suchánek, začal románek se sestrou jeho milenky. Na kameru k tomu nic říct nechtěla. A to, co řekla po jejím vypnutí, se nedá bez pár teček publikovat. "No, holky roz...daly Partičku," krčila rameny.
S přítelem Milanem Večesem

zdroj Super.cz

Tahle krásná brunetka nahradila Aničku Polívkovou: Jak podle ní vypadal první sex Adama a Evy?

23. dubna 2014 v 11:38 | Mischel |  Adam a Eva
Ještě před měsícem muzikálová zpěvačka Markéta Procházková netušila, že si zahraje titulní roli v muzikálu Adam a Eva. Měla dost práce v jiných divadlech, zejména v Kalichu, kde střídá hlavní role jako na běžícím pásu. Pak ale došlo v Divadle Broadway k interním potížím a ukázalo se, že původní protagonistka Anna Polívková nebude zkoušení stíhat. "Zavolali mi před třemi týdny, že bude probíhat další konkurz na třetí Evu. Neměla jsem čas, tak na mne ještě dva dny počkali," vyprávěla Markéta. Konkurzem prošla bez ztráty květinky. "Ale ještě před deseti dny jsem nevěděla, že budu hrát hned premiéru," upřesnila. Ukázalo se, že Anna hrát nebude vůbec a další Eva, Michaela Horká, premiéru také hrát nemůže. "Neříkám, že bych se takhle rychle naučila každou roli, ale tady se to zvládnout dalo," vysvětlovala Markéta, když jsme zažertovali, že by zřejmě mohla na poslední chvíli naskočit do každého muzikálu, který se v Česku uvádí. Po premiéře byla pořádně vyšťavená, vždyť měla za sebou mimo jiné i to, že jako první herečka na pódiu předváděla i první sex mezi Adamem a Evou, poté co přijali od hada jablko. A vystřídala v rámci tanečních čísel i mnoho odvážných kostýmů, jak už je ze svých předchozích rolí zvyklá. "Nejlépe jsem se ale cítila v džínách a triku. Já vlastně ani nevím, jestli už byly kostýmy ušité pro mne, anebo jsou jen upravené," krčila rameny Markéta, kterou zanedlouho čeká další premiéra, a to české verze muzikálu Rent.
Takhle došlo k prvnímu sexu

zdroj Super.cz

Mátlová a Janeček si vyměnili role, operní diva teď posílá na dovolenou známého producenta: Teď musím vydělávat já

22. dubna 2014 v 18:14 | Mischel |  Fantom opery
Na premiéru dlouho očekávaného muzikálu Antoinetta - královna Francie dorazila celá řada celebrit. Konkurenci přišel zhodnotit i František Janeček, který právě připravuje muzikál Fantom opery, se svou partnerkou Terezou Mátlovou. "Ano, přišla jsem se podívat na konkurenci, inspiruje mě to. Vystupují tady moji kolegové, kteří účinkují v jiných muzikálech," vysvětlila svou přítomnost Mátlová. Známá sopranistka si u muzikálů prý příjemně odpočine. Zajímalo nás, kdy se podaří zpěvačce s dcerou Emily Ann a manželem vyjet za odpočinkem za teplem. Rodina vlastní totiž dvě letní sídla na Floridě a v Dominikánské republice. "Tam se člověk chystá, ale ne na dovolenou. Dlouho jsem tam nebyla, tak nás čeká práce na zahradě a na domě. Všechno se musí opravovat a dát do pořádku," nechala se slyšet Mátlová, která za oceán vyslala pouze svého partnera. "Teď tam byl jen můj muž, protože si potřeboval odpočinout. On tam také pracuje, když je v zahraničí," nechala se slyšet zpěvačka, která musela v Čechách zůstat kvůli svým dvěma premiérovým představením. "Já musím vydělávat, aby můj muž mohl jezdit na dovolenou. My jsme si teď vyměnili role," s nadsázkou vtipkovala Mátlová. Terezu drží v Čechách pracovní povinnosti, a tak už nemůže tolik cestovat jako v minulosti. "Už se to nedá tak lehko skloubit. Když se člověk vrhne zpátky do práce, tak si nemůže dovolit půlroční dovolené," říká Tereza Mátlová.
Na první premiéru muzikálu Antoinetta - královna Francie přijali pozvání i František Janeček s Terezou Mátlovou.

zdroj Super.cz

Těhotná Gábina Dvořáková ukázala těhotenské bříško ve svatebkách. Co na ni říkáš, Noide?

22. dubna 2014 v 18:08 | Mischel |  ostatní
Modelka Gábina Dvořáková začíná čtvrtý měsíc těhotenství a stále se věnuje modelingu. Na soutěži Svatební šaty roku v Karlových Varech předvedla model své kamarádky, módní návrhářky Terezy Sabáčkové. A v šatech už bylo znát, jak se jí klube bříško. "Předvádělo se mi skvěle. Je pravda, že ten celý den zkoušek byl na mě dlouhý," řekla nám Gábina, která si první tři měsíce těhotenství zrovna neužívala. "Tento týden je to už lepší. Ale co jsem zažívala první trimestr, to bych nikomu nepřála. Žádné ranní nevolnosti, měla jsem je celodenní. Teď už je to jen občas," upřesňuje. Gábině svatebky neuvěřitelně slušely. Otázkou je, kdy se stane nevěstou i v reálném životě. Žádost o ruku doposud od Vaška Noida Bárty nepřišla, a tak se uvidí, zda z krásné Dvořákové bude nevěsta ještě před porodem jejich prvního potomka. Pár zatím netuší, zda očekávají narození holčičky, nebo chlapečka. "Oba si nějak myslíme, že to bude kluk. Ale je to úplně jedno. Hlavní je, aby bylo miminko zdravé," řekla nám Dvořáková. A co říká na veselku? "Svatbu nechávám na Vaškovi. On je chlap. Že bychom se třeba domlouvali, to ne. Jestli to bude teď, nebo potom, neřeším. Ale určitě bych svatbu chtěla. Chci, abychom byli rodina se vším všudy," dodala Dvořáková.
Gábina Dvořáková ukázala těhotenské bříško.

zdroj Super.cz

Sněhová královna už není zlá: Kvůli Dádě Patrasové přepsali slavnou pohádku

22. dubna 2014 v 18:03 | Mischel |  Sněhová královna
Dánský spisovatel Hans Christian Andersen by koukal. Z jedné z jeho nejslavnějších pohádek Sněhová královna se v Česku stane úplně jiný příběh. Hlavní roli totiž v muzikálu, kterým se jím inspiroval, hraje královna dětských srdcí Dagmar Patrasová. "A já nechtěla být zlá," svěřila Dáda. "Pohádku inspirovanou Sněhovou královnou pro mne před lety napsala spisovatelka Iva Hercíková, posléze vyšlo i dvojcédéčko, které bylo, pro mne velmi překvapivě, tři dny na vrcholu žebříčku prodeje v rámci popových desek. Hodně mne to překvapilo, protože šlo o písničky a mluvené slovo," vzpomínala Dáda, jak mělo vyprávění úspěch před více než deseti lety. Nyní se k němu s manželem Felixem Slováčkem a manželi Pixovými vrátila jednak jako spoluproducentka muzikálu a také jako představitelka titulní role. "Královny jsou tam vlastně čtyři, každá pro jedno roční období. Veselá a bláznivá Květinová víla, kterou si zahrají například Linda Finková a Jaroslava Kretschmerová, letní Rozmařilá princezna, tou budou mj. Sabina Laurinová a Eva Kleinová, která se mi líbila v semifinále Hlasu Československa, podzim zastupuje Loupežnice v podání Vlasty Žehrové, Martiny Pártlové a Jany Zenáhlíkové. Já se budu jako Sněhová královna alternovat s Mahulenou Bočanovou," prozradila. Odtajnila i další postavy a moc nepřekvapí, že Káje s Gerdou, kteří v příběhu zůstávají, si zahrají její děti Anička a Felix. "Anička už byla Gerdou i na té zmíněné desce, bude se střídat s Ivanou Korolovou a Michaelou Cejnovou," vysvětlila. A kdo vlastně bude v pohádce zápornou postavou? "Tou se stala postava Rádkyně, kterou budou hrát Míša Nosková a Míša Zemánková. Je to vlastně hlavní a nejnáročnější role, která bude procházet celým dějem," upřesnila Patrasová. "Měli jsme tři castingy, kam se přihlásila velká spousta zpěváků, a všichni byli skvělí. I ti, kdo budou zpívat v company, by mohli být z fleku sólisty. Půjde o rodinný muzikál, takže jsme chtěli minimalizovat násilí, které v původní pohádce je. Ale nechte se překvapit, jak jsme to vymysleli. Každopádně doufám, že to bude krásné. Muziku napsal Zdeněk Barták, což je záruka kvality, a jak jsem zmínila, máme úplně úžasné zpěváky," uzavřela Dáda první rozhovor k muzikálu, který bude mít premiéru v září.

zdroj Super.cz

Známá česká zrzečka ví, jak uspět na konkurzu: Pružné tělo a růžová podprsenka v akci!

22. dubna 2014 v 17:56 | Mischel |  Mamma Mia
Zpěvačka Michaela Nosková se na konkurz do muzikálu Mamma Mia! připravila opravdu zodpovědně. A málem z toho bylo stěhování. Denně na písničce, kterou si pro konkurz vybrala, makala několik hodin. "Film jsem si pustila pořádně nahlas asi čtyřikrát a sousedi mě nenávidí, protože jsem si to doma zpívala dokola tak padesátkrát," řekla nám Nosková, která nepodcenila ani outfit. "Chtěla jsem být stylová, tak jsem vyrazila na nákupy a zakoupila body a kalhoty ve stylu Mamma Mia!," dodala Nosková, která porotu v čele s režisérem Antonínem Procházkou zaujala, její pěvecký i taneční výkon byl bezchybný a pokud projde i u členů legendární skupiny ABBA Björna a Bennyho, měla by mít roli Tanye v kapse. "Mám z toho dobrý pocit. Bylo by hrozně fajn po Dětech ráje, které byly takovou českou verzí muzikálu Mamma Mia!, zahrát si i světový originál," dodala Nosková.
Míša zakoupila outfit ve stylu muzikálu Mamma Mia!.

zdroj Super.cz

Grafika za poslední měsíc

21. dubna 2014 v 18:13 | Mona |  vlastní tvorba
Zdravím všechny,
vím, že jsem dlouho nic, kromě recenze, kterou jsme psaly s Mischel, nepřidala. To bych teď ráda napravila, tak vám sem přidám alespoň grafiku, kterou jsem vytvořila za poslední měsíc, kdy jsem na to měla alespoň trošku čas. Obrázky najdete v "celém článku".

grafika Quasimodo

21. dubna 2014 v 13:33 | Mischel
Tak jsme zase po dlouhé době něco vytvořila :) Za fotky moc děkuji Petrovi Markovi :)
Drsný souboj sedmi mladých kočiček: Odhalené bříško a minisukénka v hlavní roli

21. dubna 2014 v 13:23 | Mischel |  Mamma Mia
Sedm mladých krásných zpěvaček se utkalo o hlavní dívčí roli připravovaného muzikálu Mamma Mia - roli Sofie. A každá vytasila své největší zbraně. Všechny chtěly na konkurzu zazářit a dobře věděly, že na to mají tak dvě minuty. Vedle bezchybného výkonu přidala vítězka SuperStar Sabina Křováková ještě pohled na štíhlé nohy v minisukni, finalistka Talentu Eva Burešová zase předvedla své štíhlé vypracované bříško, Kamila Nývltová vsadila na roztomilé puntíky a držitelka ceny Thálie Hana Holišová na svůj nádherný úsměv od ucha k uchu. Bývalá milenka Jaro Slávika Karolína Krézlová porotu na kolena nedostala a vypadá to, že je ze hry. Naopak Sabina Křováková byla úžasná a roli má téměř v kapse. "Hrozně bych si tuhle roli přála. Mamma Mia by byla moje první muzikálová zkušenost, nikdy jsem na žádném jiném konkurzu nebyla. Je to super muzikál," řekla nám Sabina. Která z krásek nakonec roli získá, se ukáže příští týden na tiskové konferenci. Šanci má také dcera Ondřeje Havelky Rozárka nebo muzikálová kočička Betka Bartošová.
Zpěvačky se rvaly o roli Sofie v muzikálu Mamma Mia.

zdroj Super.cz