Březen 2014

Happy Birthday Céline

30. března 2014 v 14:51 | Mischel |  Mimo muzikály aneb adminky blogu se ozývají
photos in new album Loved Me Back to Life

Ahojte všichni, vím že to na muzikálový blog nepatří, ale stejnak to sem dám. Dnes slaví své narozeniny moje opravdu oblíbená zpěvačka Céline Dion. Je neuvěřitelné že jí je právě dnes 46 a vůbec na to nevypadá. My jí přejeme hodně štěstí a zdraví (zdraví hlavně pro manžela Reného kterému se vrátila rakovina) a hodně krásných chvílí strávených se svými třemi dětmi. Happy Birthday Céline <3


Playboy Noid Bárta není asi úplně v pořádku. Nezajímají ho nahá děvčata, ale suché větve a kameny

30. března 2014 v 14:44 | Mischel |  ostatní
Vašek Noid Bárta je obecně považován za oddaného obdivovatele ženské krásy. Když jsme se na křtu nejkrásnější fotoknihy rozpovídali na téma fotografování, předpokládali jsme, jak se nám zpěvák svěří se svou vášní k focení ženských krás. Ve skutečnosti je to s ním ale úplně jinak, než jsme předpokládali. "Je fakt, že když přijedu z dovolené, tak si přítelkyně stěžuje, že na fotkách vidí smutnej strom nebo kámen. Já spíš fotím zákoutí a emocionální zážitky," nechal se slyšet Vašek, který na ženy během focení zapomíná. "Platí to jen v tomhle," směje se. Také Emma Smetana nejčastěji drží v ruce fotoaparát na cestách. "Objektem jsou mé cesty. Myslím si, že kromě jídla je cestování druhým hlavním smyslem života. Kdekoli, kde jsem, tak to zaznamenávám a v méně veselých chvílích si to připomínám. Inspiruje mě to k tomu, že se zase někam vydám," říká Emma. Z našeho rozhovoru vyplývá, že živé bytosti nejčastěji fotí Petr Jákl a Gábina Partyšová. Ta zvěčňuje úplně nejčastěji syna. Jako důkaz nám ukázala hned několik desítek fotek v mobilu.
Noid a Emma fotí nejčastěji na dovolené.

zdroj Super.cz

Jako antická bohyně? Anna Polívková v divadelní róbě předvedla tancem zdokonalená stehna

30. března 2014 v 14:41 | Mischel |  Adam a Eva
Herečka Anna Polívková se chystá na další premiéru a tentokrát využije i to, jak se díky StarDance naučila pohybovat v tanečním rytmu. Poprvé si totiž zahraje v komerčním muzikálu, který má požadavky nejen na herecké kvality a zpěv, ale také na náročnou choreografii. My se ještě před dubnovou premiérou zaskočili podívat na kostýmovou zkoušku, abychom viděli, jak to Aničce, jak její jméno celý národ zdrobňuje, bude slušet. Stihli jsme dva převleky a v obou jí to sekne. Vypadá jako antická bohyně a při zkoušce nám předvedla i tancem vypracovaná stehna. Anna bude v muzikálu z pera Haliny Pawlowské a Bohouše Josefa Adam a Eva hrát jednu z titulních rolí, jejím partnerem bude Martin Písařík. V dalších rolích se mj. objeví Tomáš Trapl a Pepa Vojtek jako ďáblové nebo Ladislav Frej v roli samotného boha.
Při oblékání ukázala tancem vypracovaná stehna.

zdroj Super.cz

Na exotickou přítelkyni nejhubenějšího českého zpěváka sáhla smrt. Kvůli pubertálnímu vtípku málem skončila na vozíku

30. března 2014 v 13:47 | Mischel |  ostatní
Kubánská tanečnice Doris Martinez, která je už čtvrtým rokem přítelkyní nejhubenějšího českého zpěváka Ondry Rumla, málem přišla o život díky nevinnému žertu. Po tanečním vystoupení ve Španělsku vyrazila tanečnice s kamarády na soukromý večírek. Jednoho ze zúčastněných nenapadlo nic lepšího, než udělat soutěž, kdo skočí první do venkovního bazénu. Doris, která nikdy nezkazí žádnou legraci a ráda se dobře baví, vzala výzvu za svou a radostně se k bazénu rozběhla a skočila šipku. Bohužel jako jediná nevěděla, že je v bazénu sotva deset centimetrů vody. "Dopadla jsem na čelo a pak následovalo celé tělo. Slyšela jsem křupnutí, na které nikdy nezapomenu. Podařilo se mi po pádu za chvíli sebrat. Nohy jsem cítila, a tak se mi s pomocí ostatních povedlo postavit. Krk mi ale neudržel hlavu. Musela jsem si ji držet dlaněmi," popisuje Doris hrůzný zážitek. V nemocnici Doris lékaři řekli, že se tím jako kdyby znovu narodila. Měla prý veliké štěstí, většina lidí takový pád nepřežije. V lepším případě skončí na invalidním vozíčku. Měla poškozený druhý a třetí obratel. "Když jsem se doktorů ptala, kdy zas budu moct tancovat, jen mlčky krčili rameny. To byla nesnesitelná hrůza. Tanec je můj život," přiznává tanečnice. Doris se díky péči nejbližších podařilo z úrazu zotavit natolik, že dnes už zase vesele tančí, a dokonce i tanec vyučuje. Následky nehody cítí, když je změna počasí nebo v zimě. "Celé čtyři měsíce jsem nesměla chodit. Nejprve jsem nosila límec a pak jsem se začala rehabilitovat. Zkoušela jsem fyzioterapii, ale i akupunkturu a homeopatii. Časem jsem zas začala trénovat a dostala jsem se zpět do formy. Jsem přesvědčená, že právě tanec mi nejen zachránil život, ale díky němu se můžu opět hýbat," svěřila se nám Doris s úsměvem.
Do života se Doris vrátila díky milovanému tanci.

zdroj Super.cz

Poznáte, čí je to zadeček? Známá herečka předvedla extra štíhlé tělo v náročných pózách jen v plavkách

30. března 2014 v 13:42 | Mischel |  ostatní
Čím dál oblíbenější cvičení odvětví jógy, kdy se cvičí při teplotě přes čtyřicet stupňů, si už dávno oblíbila herečka Ivana Jirešová. Bikram jógu cvičí už několik let, dokonce jezdí i na letní soustředění a přivedla k ní nejen dceru, ale i spoustu hereckých kolegů. "Na to, když jsem přišel na bikram jógu poprvé, si už raději ani nepamatuju. Málem jsem po cvičení omdlel," vyprávěl i Jiří Langmajer, kterému Ivana tohle cvičení doporučila kvůli jeho problémům se zády. Dnes už si to nemůže vynachválit stejně jako herečky Jitka Čvančarová nebo Kateřina Hrachovcová. Nikdo z nich si ale na rozdíl od Ivany netroufl předvést mezi lidmi v obchodním centru na Pankráci, které je co by kamenem dohodil od studia, kam chodí cvičit. To Ivana se nemusí za své tělo, na němž snad není ani gram tuku stydět, a jen v úsporných plavečkách, v nichž na hodiny chodí, ukázala, jak je pružná. A její osmiletá dcera Sofie se zapojila též.
Herečka předvedla tělo v plavečkách při cvičení.

zdroj Super.cz

foto Quasimodo 22.3. 18:00 deniéra

27. března 2014 v 20:35 | Mischel |  FOTO Z NAŠICH AKCÍ Mischel
Zuzanka Havrlantová, Mischel a Marián Vojtko

foto Quaismodo 22.3. 2014 14:00

27. března 2014 v 20:17 | Mischel |  FOTO Z NAŠICH AKCÍ Mischel
Mischel a Leonka Siswartonová

CHEOPSAOVA (CHUFUOVA) PYRAMIDA

27. března 2014 v 20:00 | Mischel |  vlastní tvorba
Tak tu máme mojí v pořadí druhou seminární práci. Ta první byla o Notre Damu a naleznete ji ZDE. Jak už jsem říkala u první seminárky uvítám jak pozitivní reakce tak i ty negativní, protože jak se říká - chybama se člověk učí. :) Každopádně chci vás moc poprosit, aby jste tuhle práci nekopírovaly. Napsat to mi zabralo hodně času což je logické při rozsahu. Pokud budete chtít někde použít část seminárky, nebo prostě jen poradit kde najít zdroje, tak není problém když mi napíšete a já Vám to s radostí poskytnu. Ovšem bez dovolení opravdu nic z této práce nepoužívejte. Moc děkuji a teď už se vydáme do Egypta :).
-více v "celý článek"-

Grafika Leonka a Zuza

27. března 2014 v 19:49 | Mischel
Tak jsme po dlouhé době zase něco vytvořila. Jedná se o dvě úžasné dámy které jsme mohla poznat díky krásnému muzikálu Quaismodo. Snad se to bude alespoň trošku líbit něják jsme vyšla ze cviku. Autorem fotografií je David Kkozi

Tehdy šlo této vyzáblé anorektičce o život: Známá česká zpěvačka ukázala snímky z doby, kdy odmítala jíst

27. března 2014 v 19:45 | Mischel |  ostatní
O této zpěvačce se silným hlasem se moc dobře ví, že celý život bojovala s váhou. Dávno už přiznala i to, že kolem čtrnáctého roku byla těžkou anorektičkou. Míša Nosková nyní poskytla fotografie z té doby, které dokazují, že s kily opravdu válčila. "Nejtěžší byla má proměna mezi třináctým a čtrnáctým rokem. Na první fotce slavíme v mých třinácti Silvestra, na druhé je mi čtrnáct a dělám kurz modelingu a fotomodelingu. Mám absolvované kurzy, párkrát jsem i předváděla na nějakých přehlídkách v Brně, ale pak jsem spíš fotila. Jsem moc malá," vybavuje si Míša. A pak se rozpovídá o nemoci. "Měla jsem anorexii. Sváděla jsem sama se sebou věčně nějaké boje. Měla jsem 80 kilogramů, pak čtyřicet šest, devadesát, následně zase šestapadesát a pořád takhle dokola. A anorexii mám pořád. Protože ta nezmizí tak, že jednoho dne začnete jíst. Holky, které si myslí, že se z toho dostaly a je to jako chřipka, se mýlí," varuje zkušená bojovnice. "Zůstává to v hlavě pořád a čeká to na dobu, kdy má člověk nějaké problémy. Někdy stačí jedna blbá poznámka okolí a člověk prostě sáhne k osvědčenému rituálu," upozorňuje. "Na třetí fotce jsem slavila osmnáctiny. Rozhodla jsem se, že chci být zpěvačkou a začala jsem měnit vizáž a učila se zpívat, abych se dostala na JAMU, obor muzikálové herectví," dodala Nosková, jíž se sen splnil. V létě bude například hrát císařovnu Elišku na Hluboké v muzikálu Jedna noc na Karlštejně a také se jí blíží premiéra videoklipu k písni Žádná láska není stejná, který točila v Egyptě.
Zpěvačka mezi 13. a 14. rokem prošla drastickou dietou.

zdroj Super.cz