Únor 2014

Notre Dame

2. února 2014 v 15:24 | Mischel |  vlastní tvorba
Rozhodla jsme se tedy zveřejnit svojí seminární práci. Určitě uvítám jak pozitivní reakce tak i ty negativní, , protože jak se říká - chybama se člověk učí. :) Každopádně chci vás moc poprosit, aby jste tuhle práci nekopírovaly. Napsat to mi dalo přez 8 hodin čisté práce (bez hledání zdrojů to je další čas navíc). Pokud budete chtít někde použít část seminárky, nebo prostě jen poradit kde najít zdroje, tak není problém když mi napíšete a já Vám to s radostí poskytnu. Ovšem bez dovolení opravdu nic z této práce nepoužívejte. Pokud se Vám bude seminárku líbit můžu zde zveřejnit i tu Cheopsovu pyramidu ovšem ta je maličko více rozsáhlejší než tato. Ovšem jsou to taktéž zajímavé informace. A teď už již Notre dame :)

seminární práce v -celý článek-

Vorvaň s copánky? Daniel Hůlka šokuje nejen svým obrovským tělem, ale teď i extravagantním účesem

2. února 2014 v 15:05 | Mischel |  ostatní
Sotva jsme ho potkali na narozeninovém večírku, kde nám vysvětloval, proč tolik přibral, s Danielem Hůlkou jsme se setkali zase. Tentokrát byl ve společnosti sličných kadeřnic a vizážistek a vypadal mezi nimi opravdu velmi spokojeně. Muset nosit účes, který si nechal vytvořit, moc šťastní bychom nebyli, ale proti gustu žádný dišputát. Nicméně doufáme, že si Hůlka novou frizuru se 192 copánky nechá doopravdy jen na natáčení videoklipu, které by mělo proběhnout co nejdříve. Videoklip bude na písničku Na lodi bez žen, kterou pro něj napsal Tomáš Trapl a která má předznamenávat novou desku, kterou Hůlka připravuje. Režie by se měl zřejmě ujmout Vašek Noid Bárta, který je teď u svých kolegů velmi oblíbený.
Dan Hůlka si nechal vytvořit extravagantní účes.

zdroj Super.cz

Kochejte se: Renata Drössler při opileckém čísle ukázala přeplněný hrudník i pružné tělo jako z gumy

1. února 2014 v 21:09 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Renata Drössler dokáže i v padesáti na pódiu neuvěřitelné kousky. Jako interpretka původních i světových šansonů dobře ví, že ke zpěvu tohoto svébytného žánru patří i kostým a sugestivní projev. Neskutečnou podívanou předvedla nedávno při provedení písně Opilá balerína na prknech divadla Semafor, kde ze sedadla zvedla k frenetickému potlesku i perfekcionistu Vlastimila Harapese. "Nevěřil jsem vlastním očím. Takové provedení téhle písničky jsem od Renaty za celou dobu, co ji znám, ještě neviděl. Uchvátila mě," nešetřil chválou Harapes, který hned po výkonu přispěchal s pugétem na jeviště. "V Semaforu jsem před téměř dvaceti lety v Praze začínala. Právě tuhle písničku mi tehdy věnoval Jiří Suchý. Nemůžu ji vynechat na žádném svém koncertu, ale v takhle expresivním scénickém provedení jsem ji zazpívala vůbec poprvé," komentuje své číslo dáma, která má nakročeno zaplnit na naší scéně prázdné místo po legendární Haně Hegerové, jež už pověsila zpívání na hřebík.
Renata byla při interpretaci Opilé baleríny více než sugestivní...

zdroj Super.cz

Seminárka Notre Dame

1. února 2014 v 13:39 | Mischel |  Mimo muzikály aneb adminky blogu se ozývají
Ahoj, v poslední době jsme to tu trochu zanedvávaly. Ale jelikož studuji VŠ v PCE a máme zkouškovým nevím co mám dělat dříve. Monča toho má ve škole taky hodně. Každopádně proč Vám píši. Na dějiny umění jsme si měla vybrat a udělat seminární práci na jakéholiv téma. Já si vybrala dechberoucí katedrálu která neodmyslitelně patří k mému nejoblíbenějšímu muzikálu - Quasimodovi. A tak už přejdu tedy k jádru věci. Měli by jste zájem (i když se to úplně netýká muzikálu) abych tu tuto mojí seminární práci zveřejnila a podělila se s vámi o mnoho informací o této krásné stavbě. Co se týče dalších zajímavých seminárek dělala jsme ještě seminárku na Cheopsovu pyramidu v případě zájmu jí sem můžu taky dát. Takže piště do kometářů zda by to pro Vás bylo zajímavé oživení našeho blogu. A přeji krásný zbytek soboty. A ještě hezčí zbytek víkendu.

Mischel

Koupe se v krvi panen? Z muzikálů ho známe 30 let, ale v padesáti vypadá stále stejně jako v začátcích

1. února 2014 v 13:31 | Mischel |  ostatní
Zpěvák Tomáš Trapl se pohybuje na muzikálové scéně už tři desítky let, ale přesto nás trochu překvapilo, když nás pozval už na svoje padesáté narozeniny. Vůbec se totiž nemění. Jen v době, kdy alternoval s Danem Bártou roli Jidáše v muzikálu Jesus Christ Superstar a hrával s kapelou Dolmen, míval ještě dlouhé vlasy. "Je pravda, že se mi v hlavě vine nit s těmi prožitými padesáti lety, ale jinak si připadám pořád stejně jako věčný puberťák, a to nejen psychicky, ale naštěstí i fyzicky. Jen kolena mě bolí, ty jsem si rozmlátil už při prvním Draculovi, kdy mi pan režisér Bednárik marně říkal, že na ně nemám tolik padat. Teď musím třeba jako Quasimodo nosit ortézu," přiznal nám po svém narozeninovém koncertu na večírku v klubu Divadla Hybernia. Měl tam řadu hvězdných hostů, někteří s ním vystupovali na pódiu, jiní přišli jen popřát. Co kolegovi přejí a jak se oslavovalo, na to se můžete podívat v naší reportáži. Jen možná vyzvedneme pár drobností. Zpěvačka Tereza Mátlová mu popřála hodně rolí, v nichž se bude moci svlékat, protože to má velmi rád. Dáša Zázvůrková ocenila, že má Tomáš opravdu koule. A Monika Absolonová mu záviděla, že i když se znají jednadvacet let, on se na rozdíl od ní vůbec nezměnil.
Tomáš byl v obležení krásných kolegyň Moniky Absolonové a Terezy Mátlové.

zdroj Super.cz

Co je to za Saxanu? Rozkošná muzikálová zpěvačka se změnila v sexy dračici v šatech z neoprenu

1. února 2014 v 13:29 | Mischel |  ostatní
Kdo má vlasy rovné, touží po vlnitých, kudrnáči si je zase nechávají rovnat. Příkladem je i muzikálová zpěvačka Michaela Doubravová, která má normálně hezké mírně zvlněné vlasy, ale na narozeninovém koncertu Tomáše Trapla překvapila hřívou á la Saxana. "V dětství se mi hrozně líbil film Kudrnatá holka a chtěla jsem mít vlasy jako ona, tak jsem si to konečně splnila. Ale moje kadeřnice Petra s tím měla práci pět hodin, tak to po ní asi nebudu vyžadovat často," smála se Míša. Ta kromě účesu překvapila i modelem. Když jste si sáhli, zjistili jste, že materiál je stejný jako u neoprenů pro potápěče. Minimálně párkrát ji ale v této úpravě vlasů ještě uvidíme. "Moje role Mimi v muzikálu Rent je totiž původně v americké verzi černoška, takže by měla mít takovou hřívu. Takže na premiéře v Divadle Kalich budu kudrnatá, ale na všechny reprízy se to zvládnout nedá," vysvětlila.
Míša Doubravová a její afro účes a minišaty z neoprenu.

zdroj Super.cz

Obrovský Dan Hůlka po dvou letech na mejdanu: Prozradil, proč tak šíleně nakynul

1. února 2014 v 13:26 | Mischel |  ostatní
Zpěvák Daniel Hůlka už má dva roky po těžké nemoci, kdy se kvůli zánětu slinivky málem rozloučil se životem. "Musím zaklepat, ale cítím se dobře. Dva roky abstinence slinivce prospěly. Teď si můžu dát tak maximálně dvě piva," svěřil se nám zpěvák, který se objevil na oslavě padesátin kolegy Tomáše Trapla. Proč jej ale vídáme jen při takových příležitostech? Naposledy se totiž ukázal pro změnu na čtyřicetinách Bohuše Matuše. "V pražských divadlech pro mě není momentálně žádná příležitost a odjinud si mě asi netroufli oslovit. Takže jen třikrát čtyřikrát do měsíce koncertuji, třeba s Lubomírem Brabcem," řekl nám Dan. Protože měl přísný dietní režim, dost nás překvapilo, že z něj není chodící kostra, ale je naopak dost obrovský. "To je jednoduché, při slinivkové dietě sice nemůžete smažené, ale zase tam máte spoustu bílého pečiva. Takže to není hubnoucí dieta, ale spíš přibírací," vysvětlil Hůlka. A co ho čeká v nejbližší budoucnosti? "Připravuji novou desku, chystám se na svůj divadelní režijní debut, na což se moc těším, a také budu učit. Ještě ale nemůžu prozradit konkrétní podrobnosti, protože nejsou podepsané smlouvy," uzavřel.
Dan při slinivkové dietě dost přibral.

zdroj Super.cz