Únor 2014

Velká grafická soutěž Quaismodo 2. kolo

11. února 2014 v 22:41 | Mischel, Mona
- více v celém článku-

Velká soutěž s Quasimodem 1. kolo

10. února 2014 v 17:14 | Mischel |  Soutěže

A máme tu první kolo :). Hlasit se můžete i v průběhu tohoto kola. Momantálně máme 5 přihlášených soutěžících. Janču, Verushku, Katju, Katie Mercedes a Katarinu. První kolo je poznívačka respektivě dvě poznávačky. Jedna je lekčí tak druhá maličko složitější ale určitě jí dáte. Za každou správě zodpovězenou postavu máte bod. No a můžeme se do toho pustit.
-více v celém článku-

Velká soutěž s Quaismodem - Přihláška

8. února 2014 v 1:06 | Mischel |  Soutěže

Ahojte :) Dlouho jsme s Mončou přemýšleli čím oživit blog a přišli jsme na to. Rozhodli jsme se vytvořit soutěž na téma našeho nejoblíběnějšího muzikálu - Quasimodo. Soutěž nebude zaměřena ne jen na grafiku, nýmrž i na poznávačky a různé záludné otázky takže se máte na co těšit. Doufáme že se přihlásite v hojném počtu.
Mischel a Mona

- přihláška v celém článku-

Mrkněte: Tenhle pokérovaný chlapák nahradil v životě krásné tanečnice Pepu Vojtka a Dana Hůlku

8. února 2014 v 0:01 | Mischel |  ostatní
Tanečnice a choreografka Libuška Vojtková si užívá dovolenou na exotické Srí Lance. Na ostrov čaje vyrazila se svým partnerem Ivanem Bleyerem a synem Matyášem, kterého má s bývalým manželem Pepou Vojtkem. Momentálně si Libuška užívá na jedné z nejkrásnějších pláží Srí Lanky Unawatuna. "Jsme v pořádku a máme se krásně. Snad to tady ty tři týdny vydržíme," vzkázala na sociální síti. Libuška dokonce dovolila malému Matyášovi, aby se mazlil s krajtou, což se tady běžně nabízí za poplatek pár dolarů. Oporou malému Matesovi byl samozřejmě Ivan, který se snažil situaci jistit. Oba si to nesmírně užívali a Libuška nakonec neodolala a s hadem se i se synem vyfotila také. Kdyby při pózování viděla, jak blízko má krajta hlavu u Matyáše, určitě by tak klidná nebyla. Libuška s Ivanem žije už více jak dva roky a cítí se s ním neuvěřitelně pohodově. "Jsme už více jak dva roky taková úplně normální, fungující rodinka. Když jsem pracovně zaneprázdněná, Ivan vezme Matese na pánskou jízdu na hory nebo na výlet, a já se nemusím o nic starat," pěje ódy na svého partnera Libuška. Ivan na dovolené v plavkách předvedl, že je opravdu chlap jak hora. Vypracovaná ramena mu dokonce zdobí tetování.
Libuška Vojtková s přítelem Ivanem a synem Matyášem

zdroj Super.cz

To vás nažhaví: Míša Doubravová předvedla své vnady v provokativním modelu a začaly orgie

7. února 2014 v 23:58 | Mischel |  Touha
Mladá herečka Michaela Doubravová svým modelem trumfla všechny účinkující premiéry muzikálu Touha, a to se byla jenom podívat na výkon svého přítele Romana Tomeše. Zlaté šaty ji velmi těsně obepínaly, a protože měly výstřih na zádech, nevzala si pod něj podprsenku. "Snad si to ještě můžu dovolit, prsa mi ještě na břicho nepadají," smála se. "A kdybych si podprsenku vzala, zepsula by mě módní police," dodala. Byla ovšem tak sexy, že když se ze zákulisí vynořil Roman, už se od ní ani nehnul a pro jistotu ji neustále objímal, aby se na ní ostatní muži nemohli ani popást pohledem. A jak to ti dva vlastně mají se žárlivostí? Roman měl totiž v představení líbací scénu s Míšinou kolegyní Markétou Procházkovou. "Snažíme se nežárlit, je to jenom práce. I když mi Roman musel říct, kolik pus Markétě dá. A já mu zase říkám, když jedu točit Ulici, jestli se budu líbat s Jakubem Štáfkem," prozradila Míša.
Míša vyrazila v hodně odvážných šatech.

zdroj Super.cz

Ta vyrostla! Dcera hvězdy Ordinace v růžové zahradě se čím dál víc podobá své matce

7. února 2014 v 23:55 | Mischel |  ostatní
Barmanka Lucie z Ordinace v růžové zahradě 2 Ivana Jirešová se nedávno pochlubila dcerou Sofií. Ta se chvíli se známou matinkou neobjevovala na veřejnosti, a tak bylo překvapením, jak po čase zase vyrostla. Stále více se podobá Jirešové! Ivana vzala dcerku na otevření kluziště v obchoďáku v pražských Štěrboholech, protože malá Sofie má k smrti ráda všechny zimní radovánky. To také potvrdila, když se na ledě s mámou vyřádila. Sedla si na plastový "pekáč" a nechala se Jirešovou vozit. "Máme to sem blízko, jezdíme se sem pravidelně vyřádit. Kromě bruslení, které nás teprve čeká, ale miluje v zimě i lyžování," řekla nám Ivana. "Sofinka chodí do třetí třídy a moc si oblíbila moderní hudbu. Pořád mi říká, že by se bez ní už neobešla. Kromě toho ráda tancuje, zpívá a sportuje," pochlubila se všestranným potomkem herečka.
Ivana Jirešová s dcerou Sofií (vlevo)

zdroj Super.cz

Jak se vám líbí? Olga Lounová vystavila vypracované nohy i svůdný dekolt

7. února 2014 v 23:53 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Olga Lounová natáčela nový videoklip k desce Motivace k činu rappera Revolty, která vyjde na konci února. A protože se píseň dotýká lidských osudů, dlouho oba hledali místo, kde videoklip natočit. Nakonec zvítězila observatoř uvnitř Žižkovské věže. "Když koukáme z výšky na Prahu, tak dole se všechny ty osudy lidí míchají. Líbila se mi ta vajíčka tady a hlavně skvělý výhled," říká zpěvačka, která v klipu provokuje v ultrakrátkých sexy šatičkách, ve kterých vynikají její dlouhé nožky. Videoklip má být motivační a končit happy endem. "Spousta lidí dělá práci, která je nebaví. Jenže když je nebaví, nedělají ji ani dobře. Přenáší navíc špatnou náladu na ostatní. Náš příběh je o dvou mladých lidech, kteří měli nějaké sny, ona zpívala, on hrál na kytaru. Rodiče jim to kvůli škole zakázali, a oni tak začali pracovat v kanceláři. Na konci svoji lásku k hudbě ale znovu najdou," prozradila zpěvačka děj klipu a jedním dechem dodává, že jí samotné se to naštěstí netýká. A pravda je, že ačkoli má Olga práce nad hlavu, všechno jí to přináší potěšení. S rapperem Revoltou třeba založila sdružení Seberevolta, kde se potkávají lidé, kteří posilují s vlastní vahou těla. Lounová říká, že teď je se svým tělem spokojená, i když je stále co zlepšovat. "Kromě cvičení na šálách dělám ještě pool dance a crossfit. Jsem teď hodně svalnatá, ale třeba před koncertem mám ještě tak o dvě kila míň. V jídle se hlídám, snažím se jíst zdravě, protože už si uvědomuju, že největší vliv má na tělo strava," míní zpěvačka, která se nedávno vrátila z Thajska.
Zpěvačka pravidelně cvičí, a je to znát.

zdroj Super.cz

Máma Žilková se dme pýchou: Mrkněte, jak její osmiletá dcera Kordulka bude řádit v muzikálu

7. února 2014 v 23:50 | Mischel |  Adam a Eva
Osmiletá dcera Veroniky Žilkové Kordulka zřejmě nepůjde ve šlépějích svých hereckých rodičů. Ráda by se totiž stala tanečnicí, a tak ji máma Žilková doprovodila na dodatečný konkurz na roli v chystaném muzikálu Adam a Eva, kde ona sama hraje čertici Rozkoš. Kordulka se ucházela o jednu z dětských postaviček, buď malého anděla, nebo čertíka. "Jsme taková uměním posedlá rodinka. Já herečka, Kordulka tanečnice a manžel herec a zpěvák, i když v nejbližší době už to s tím jeho hraním a zpěvem nebude tak žhavé. Naposledy vystupoval v muzikálu Mata Hari, teď si asi nejspíš bude moci prozpěvovat tak nanejvýš vojenské pochody," s úsměvem narážela Veronika na funkci ministra obrany svého partnera Martina Stropnického. Malá Kordulka prý k herectví moc nesměřuje. "Chci být tanečnicí. Už čtyři roky chodím do kroužku, dokonce jsem vystupovala v jednom pohádkovém představení a moc mě to bavilo. Doufám, že mne vyberou, moc bych si to přála," svěřila se Kordulka, a jak se za chvíli ukázalo, sen se jí splnil. Bude ale, na rozdíl od mámy čertice, andělíčkem. Choreografka Leona Qaša Kvasnicová si s malou umělkyní "pohrála" na jevišti a spokojeně kývala hlavou. "Je dobrá a umí. Já jsem pro všemi deseti. A není to rozhodně z protekce, ale proto, že má opravdu talent," nechala se slyšet Leona. Spokojená a šťastná Kordulka po oznámení verdiktu nelenila a s chutí vyrazila do zákulisí, kde si omrkla kostýmy a vyzkoušela i nezbytné rekvizity, aby si prý "osahala" do čeho jde.
Kordula bude v muzikálu tančit.

zdroj Super.cz

Je vůbec možné, že je tahle dáma pořád bez chlapa? Pokochejte se nejpřitažlivějšími výstřihy smyslné Moniky Absolonové

7. února 2014 v 23:45 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Monika Absolonová sice nepatří k žádným vytuněným sexbombám, své ženské půvaby ale umí rozhodně prodat. Tak jako řada našich zpěvaček se čas od času objeví ve společnosti v outfitech, které v hlubokém výstřihu nechávají vyniknout jejím ňadrům. Pohled, který každého muže přitahuje jako zemská gravitace, samozřejmě sympatická zpěvačka pravidelně poskytuje publiku i v muzikálových vystoupeních. Pokud si to role žádá, tak Absolonová oslňuje v opravdu svůdných kostýmech. Naposledy zase provokovala svou štíhlou postavou v bikinách na dovolené v Thajsku. Zpěvačka je momentálně volná a na toho pravého stále čeká. Uvidíme, zda se naplní věštba kartářky a sympatická Monika na jaře najde svou životní lásku. Zamilovat se do toho pravého by si totiž určitě přála a jak je patrné z jejích krásných fotek, případný nápadník se má opravdu na co těšit.
Monice Absolonové hluboké výstřihy seknou.

zdroj Super.cz

Tohle nečekala: Známá moderátorka Frekvence 1 dostala padáka. Co se stalo?

7. února 2014 v 23:40 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka a moderátorka Linda Finková dostala výpověď z rádia Frekvence 1. A to minutovou. Rádio, kde moderovala s kolegyněmi Anetou Christovovou a Vlaďkou Pirichovou Dámský klub, se s ní hodně rychle rozloučilo. Ráno přišla do práce a bylo jí oznámeno, že končí. Nesměla se ani přiblížit k mikrofonu, aby se rozloučila s posluchači. Sama Finková zůstala stát jak opařená a doteď je v pořádném šoku. "Nejsmutnější na tom je, že mě nenechali ani rozloučit s posluchači," řekla Blesku Finková. S Asterovou se rádio opravdu rozloučilo podobným způsobem. Proč přesně dostala padáka, Finková netuší. Stanice její odchod komentuje následovně: "Dámský klub patří k nejúspěšnějším pořadům rádia Frekvence 1, přesto musíme reflektovat dění na trhu i názor posluchačů. Zjistili jsme, že posluchačky dopoledního vysílání dávají přednost jemnější formě vyjadřování i tématům. Proto jsme se rozhodli pro změny, které by měly Dámskému klubu přivést nové posluchače. Lindu Finkovou od února nahradí Martina Sokolová, která se moderátorské profesi věnuje mnoho let," uvedl ředitel rádia Frekvence 1 Mirek Škoda.

zdroj Super.cz