Leden 2014

Sladká zpěvačka je ochotná se svléknout před objektivem fotoaparátu. Víme, na kolik si cení své nahoty

31. ledna 2014 v 14:14 | Mischel |  ostatní
Zpěvačku Kamilu Nývltovou, která nedávno promluvila o velké ztrátě, jež její rodinu postihla, jsme načapali během focení pro módní časopis. Podle fotografa, který měl snímky, na nichž Kamila pózovala s diamanty v hodnotě několika miliónů, na starost, by měl být výsledek lehce provokativní a sexy, ale rozhodně ne vulgární. Zjistili jsme, že se zpěvačka ale vůbec nebrání před objektivem ukázat víc. Pro focení aktů si však stanovila zásadní podmínky. "Až k tomu focení dojde, tak si za něj nechám pořádně zaplatit. Myslím si, že takhle se neukazuje na potkání. Když to ale někdo bude chtít pro nějaký krásný kalendář, bude to vypadat luxusně, budu tam krásná a nabídne mi dobré finanční podmínky, tak bych do toho chtěla jít," řekla během rozhovoru Kamila. "Musí se mi to ale vyplatit. Tělo mám jedno, tělo mám mladé, a tak to musí být dobře finančně ohodnocené," uvedla. Ti, kteří se těší, že uvidí Nývltovou jen v Evině rouše, si ale musí nechat zajít chuť. "Určitě bych nikdy nešla úplně donaha. Vždycky bych chtěla, aby ty fotky byly focené tak, aby nebylo nic vidět."
Zpěvačku zvěčnil fotograf Daniel Zahrádka.

zdroj Super.cz

Pánové, to budete koukat: Víme, na co láká do ložnice Monika Absolonová

31. ledna 2014 v 14:12 | Mischel |  Mary Poppins
Monika Absolonová je už potřetí nominována na cenu Thálie, přičemž jednu už doma má. Tentokrát za titulní roli v muzikálu Mary Poppins. "Občas si čtu hrůzostrašné diskuze, jak jsem příšerná, a tohle mě ujišťuje, že to nedělám zas až tak špatně. Jak říká právě Mary Poppins: Stačí chtít a vše je rázem možné, " reagovala po vyhlášení nominací Monika slovy své postavy. Minulou Thálii zpěvačka umístila na strategické místo do ložnice. "Jednak mi to doporučila kamarádka, že je to dobré z esoterického hlediska, protože je kolem hodně prostoru, kam by se vešly další. A navíc mohu lákat jako na sbírku motýlů: Pojďte se na něco podívat ke mně do ložnice," smála se Monika. Kromě vázy z Thálií, která je jen na ozdobu, protože je vzadu otevřená, takže se do ní nemohou dát ani kytky, má doma ještě dvě další ocenění. "Dvakrát jsem na Slavíku dostala žábu a pokaždé se rozbila, jednou jsem za to mohla já, podruhé paní v šatně. Takže jsou tak různě poslepované. Váza mi už ale taky při utírání prachu spadla, tak doufám, že nakonec nedopadne stejně jako ty žáby," prozradila Monika.

zdroj Super.cz

Konečně se jí daří: Krásná blondýna prošla i reality show Trosečník a teď hraje ve třech muzikálech

31. ledna 2014 v 14:10 | Mischel |  Rent
Pochází z Brna, vystudovala muzikálové herectví, ale i když už jí bude dvaatřicet, zaregistrovali jsme ji více až teď. Objevuje se totiž v obsazení hned tří nových pražských muzikálových projektů. Půvabná blondýnka Barbara Chybová nám ale byla povědomá ještě odněkud. Paměť nepomohla, a tak jsme zapojili internetový vyhledávač. A vida, tahle holka nebyla drsná jen při rozhovoru na kameru, ale také v reálu. Tedy vlastně v reality show. Byla totiž spolu s Hanou Mašlíkovou jednou z účastnic pořadu Trosečník, kde bojovala o přežití pod dohledem televizních kamer. Ani při castinzích si ji prý zatím nikdo nevybral proto, že je hezká. "To opravdu ne, docela se stydím, když na to mám odpovídat," řekla nám Bára a trochu se červenala. "V Marii Antoinettě si mě režisér Radek Balaš vybral, protože ze mne je cítit energie. S Vandou Károlyi totiž alternujeme roli revolucionářky, která vede dav," prozradila. My jsme ji ovšem potkali v Divadle Kalich, kde se opět začíná hrát muzikál Touha a také muzikál Rent, který se uváděl již v létě v podobě workshopu. V něm hraje Bára dívku s nevyjasněnou sexuální orientací a dříve se alternovala s Míšou Noskovou, která ale z obsazení zmizela. "Od té doby jsme spolu nemluvily, ale asi je šťastná, posílala videa z Ameriky. Já jsem každopádně ráda, že jsem v Rentu zůstala, je to krásná role," míní Bára.
Barbara Chybová se konečně prosadila v pražských muzikálech.

zdroj Super.cz

Mata Hari 26. 1. 2014

30. ledna 2014 v 23:07 | Mona |  divadelní recenze
26. 1. 2014 jsem navštívila divadlo Broadway, abych tam mohla zhlédnout relativně nový muzikál Michala Davida, který nese název MATA HARI.
I přes krásné herecké obsazení (až na výjimky), mě toto představení nijak neuchvátilo. Rozhodně to není dílo, které by mě okamžitě ohromilo a musím přiznat, že už jsem zhlédla spoustu lepších muzikálů. Nebylo to ale rozhodně špatné. Zaujal mě příběh Maty Hari, celý muzikál se nesl v příjemné atmosféře a zpracování také nebylo úplně špatné. Jen bych si představovala silnější emocionální zážitek. Trochu si připadám, že to ve mně nic nezanechalo. Očekávala jsem, že muzikál o ženě, která by udělala vše, aby získala zpět své díte, by mohl být trochu napínavější, ale kdykoliv se nějaké napětí objevilo, záhy zmizelo.
Abych to shrnula - určitě je něco, co mě na tom zaujalo, ale i něco, co mi tam chybělo. Některé písničky byly (resp. jsou) ale extrémně chytlavé.
(více v celé recenzi)

Měří metr a půl, je sotva plnoletá, a už má pořad v televizi: Jak k tomu tahle česká zpěvačka přišla?

29. ledna 2014 v 21:09 | Mischel |  ostatní
Tak to vypadá, že televize už opravdu nevědí, kde hledat nové talenty. A když si neví rady ty velké, je jasné, že menší a nové na tom budou ještě hůř. Například v TV Relax se ale rozhodli, že nové tváře vyzkoušejí a dají jim šanci. Tu dostala mimo jiné mladinká Genny Ciatti, muzikálová zpěvačka, která teprve nedávno oslavila osmnácté narozeniny. "Mám svůj vlastní dvouhodinový pořad, a dokonce dvakrát týdně," potěšeně nám prozradila Genny, kterou jsme zatím znali jen z muzikálu Děti ráje. "Je to docela náročné. Zvu si tam zajímavé hosty, povídáme si o kulturních i jiných akcích a vždycky, když skončím, jsem úplně vysátá. Je to totiž přímý přenos," dodala. Název pořadu prozradit nemůžeme, protože obsahuje jméno obchodního domu, který pořad sponzoruje, ale ti, kdo mají drobnou brunetku rádi, si jej určitě najdou. Genny ale vystupuje i na různých společnských událostech. My ji potkali na plese profesního magazínu Best of, kde zpívala s kolegy z dalšího muzikálu, v němž hraje, Kapka medu pro Verunku. Na parket se ale nevrhla. "Já neprošla ani tanečními, i když něco bych asi zvládla. Jsem z vesnice a na tancovačkách mě vzal vždycky děda do kola, tak valčík nebo polku bych asi dala," smála se.

zdroj Super.cz

Není zpěvák ani tanečník, ale asi to nevadí: Jiří Langmajer byl oceněn jako muzikálový herec

29. ledna 2014 v 17:34 | Mischel |  Mata Hari
Nominace na cenu Thálie jsou oficiálně zveřejněny a v Divadle Broadway mají důvod k oslavám, propukla zde obrovská radost. V kategorii mužský jevištní umělecký výkon - opereta a muzikál byl nominován Jiří Langmajer za roli Maurice Chevaliera v muzikálu Mata Hari. Proč ale vlastně tuhle roli Langmajer vzal? "Tak zaprvé jsem měl čas, to je první předpoklad. Zadruhé proto, že to režíroval Radek Balaš, který je zároveň také autorem scénáře a kterého si moc vážím. Spolupracovali jsme již potřetí. A zatřetí - už jsme si dlouho s Michalem Davidem slibovali, že na sebe nějakým způsobem narazíme, a tady se to konečně podařilo," řekl herec. Ačkoli je známý spíše jako filmový a divadelní herec, Langmajer se účinkování v muzikálech nevyhýbá. "Hrál jsem v Drákulovi, kde jsem ztvárnil trojroli jako Jirka Korn. Další muzikálová zkušenost byla v Divadle Broadway v muzikálu Adéla ještě nevečeřela, kterou režíroval právě Radek Balaš. Hrál jsem roli padoucha Kracmara, za kterou jsem byl také nominován na cenu Thálie. Ale role Maurice Chevaliera, musím říct, mne baví skoro úplně nejvíc. Už z toho důvodu, že zde zazní spoustu dobré swingové muziky, kterou mám rád a jsem jí vlastně odkojený," svěřil. To, že je na cenu Thálie nominovaný už podruhé, herce pochopitelně těší, ale prý hlavně kvůli autorům, kolegům a divadlu. "Pro mě osobně, abych řekl úplnou pravdu, to zase tolik neznamená. I když získáte cenu Thálie, rozhodně se vám nezvedne kredit, nedostanete vyšší honoráře a lidi vás nebudou více obsazovat nebo si vás víc vážit," míní. "Přijde mi skoro až absurdní, že bych já měl byt nominovaný na cenu Thálie, když je v tomhle oboru dost lidí na daleko vyšší úrovni než já, a to jak po pěvecké, tak po taneční stránce. Já nejsem ani zpěvák, ani tanečník. Pro mě je tahle role takové moje potěšení. Pokud se to představení povede a já toho zkazím co nejméně, tak se podaří potěšit diváky. A to je pro mne vlastně daleko důležitější než nějaké ocenění a ceny," uzavřel.
Jiří Langmajer v muzikálu Mata Hari

zdroj Super.cz

Ta má ránu: Náhradnice Lucie Vondráčkové musí být v muzikálu blondýna, a opravdu jí to nesluší

29. ledna 2014 v 17:30 | Mischel |  Touha
Pamatujete na film Kvaska, který vznikl podle muzikálové předlohy Daniela Landy? Tak tenhle muzikál se už v únoru vrací na scénu, hlavní ženskou roli ale bylo potřeba obměnit. Její představitelka, a to jak filmová, tak divadelní, Lucie Vondráčková totiž kvůli manželským a mateřským povinnostem nemá čas. O tom, že kvůli roli Lucka přijede z Kanady, kde s manželem Tomášem Plekancem a synem Matyášem žije, režisérka Mirjam Landa ani nepřemýšlela. Sáhla tedy po svojí oblíbené muzikálové zpěvačce Markétě Procházkové. Určitě neudělala chybu, protože Markéta se letos v oboru muzikálového divadla dostala dokonce do širších nominací za nejlepší ženskou roli, jak informovala Herecká asociace. Kvůli postavě Karin Lippertové ale musí přinést oběti. Aby se co nejvíc podobala Vondráčkové, musí na jevišti Divadla Kalich, kde se bude muzikál uvádět, nosit blond paruku. Ta jí ale jako tmavooké brunetce vůbec nesluší. "Civil nevyměním, to je jasné. Ale na jevišti ke Karin se mi to líbí," tvrdí Markéta.
Markéta není z blond nadšená...

zdroj Super.cz

Krása, až oči přecházejí: Nývltovou ozdobily šperky v hodnotě rodinného domu

29. ledna 2014 v 17:27 | Mischel |  ostatní
Od té doby, co Kamila Nývltová prošla doslova metamorfózou a z oplácané dívky z davu se stala o dvacet kilo lehčí kočka, je o ni stále více zájem nejen jako o zpěvačku, ale i jako o modelku. Naposledy hnědovláska s velkýma laníma očima pózovala ozdobená diamantovými šperky v hodnotě přesahující čtyři milióny korun. "Cítím se drahocenně a hezky, protože šperky jsou krásné, stejně jako styling, který je velmi ženský," řekla Kamila, která fotila snímky ve stylu amerických pin-up dívek z plakátu stylově v baru na Starém Městě s aviatickou výzdobou. "Dřív se ženy krásně oblékaly, měly nádherné spodní prádlo, šperky. To se mi moc líbí," libovala si Nývltová. Někdy se stává, že si celebrita po focení odnese nějakou parádu, která jí padne do oka. To ale v tomto případě nebylo pochopitelně možné. "Tyto šperky bych neunosila na normální nošení, protože se hodí na speciální příležitost. Ani nevím, jestli bych takové šperky chtěla mít. Jsem zastáncem toho, že si koupím to, co se mi líbí, a nemusí to stát milióny," prohlásila Kamila. První diamant, který bude zdobit krásnou zpěvačku, bude tedy nejspíš součástí zásnubního prstýnku, na který Kamila stále ještě čeká. Od přítele, tanečníka Tomáše Smičky, dostala vždy jen prsteny k výročí. "Já si myslím, že diamant dostanu až k tomu pravému zasnoubení," culí se.
Nývltová měla na výběr ze čtyř diamantových setů, každý v hodnotě miliónu korun.

zdroj Super.cz

Finková si užívá nový vztah. S nevěrným Genzerem se prý ale rozvést nehodlá

29. ledna 2014 v 17:24 | Mischel |  ostatní
Linda Finková bere život s nadhledem a nehranou lehkostí. Přestože ji a její děti opustil manžel Richard "Geňa" Genzer a našel si mladší partnerku Martinu Jiránkovou, ona se mu za to rozhodně nemstí. Dokonce ani po téměř dvou letech odděleného života zpěvačka a herečka neuvažuje o rozvodu. K formálnímu ukončení dlouho nefunkčního manželství nenutí Finkovou ani skutečnost, že už rok a půl chodí s obchodníkem Milanem Večesem. Ani její ženatý partner se prý nehodlá rozvést. "Nějak jsme se o tom bavili, ale netlačíme na pilu. Je nám to nějak jedno," řekla Linda během rozhovoru. Kdy zažádá sympatická blondýna o rozvod, nemá rozmyšlené ani výhledově. "Radši nemám na nic časový horizont," mávla rukou Linda Finková.
Linda Finková řeší úplně jiné věci, než je rozvod s manželem.

zdroj Super.cz

Z toho neusnete: Takhle řádí české zpěvačky po padesátce na pódiu v upnutých latexových modelech

29. ledna 2014 v 17:22 | Mischel |  ostatní
Zpěvačky a pedagožky Mezinárodní konzervatoře Praha Marcela Březinová a Renata Drössler mají sice na krku už pět křížků, na jevišti však dokáží divočit více než leckteré dvacítky. Přesvědčily o tom všechny návštěvníky svého koncertu s příznačným názvem Soul & Chanson v divadle Semafor. ,,Kostýmní výtvarník Roman Šolc nám půjčil celou řadu oblečení ze své půjčovny. Měly jsme co dělat, abychom se během jednotlivých výstupů stíhaly v zákulisí vůbec převléknout," vzpomíná na nedávnou show Marcela Březinová. Finále celého koncertu patřilo několika písním v latexových outfitech. A zpěvačky se v nich cítily tak přirozeně jako automechanik v montérkách. Můžete se sami přesvědčit v našem videu, kde obě divy interpretují šanson o malých prsech. "S latexem jsem měla trošku problém. Nestíhala jsem se na závěr do těch šněrovaček rychle navléct," popisuje situaci Renata Drössler. "Naštěstí za scénou byl kamarád Jirka Zbořil, který nám pomáhal se do kostýmů nasoukat, takže k žádné prodlevě nakonec nedošlo," chválí hladký průběh produkce Marcela Březinová, která společně se svou kamarádkou a kolegyní Renatou narušila klidný spánek jistě nejen pánům.
Renata s Marcelou dokáží pěkně divočit.

zdroj Super.cz