Prosinec 2013

Nová grafika

23. prosince 2013 v 17:55 | Mona |  vlastní tvorba
Tak jo, po nějaké době zase přidávám nějakou svoji tvorbu. I když je čas Vánoc, tak tohleto moc vánoční není, snad se Vám to ale i tak bude líbit. Vytvořila jsem něco s mou oblíbenou herečkou Millou Jovovich. Něco se povedlo asi víc, něco míˇ, posuďte sami.
P.S. Omlouvám se, pokud někdo z Vás vidí příšerné barvy, nebo jas. Nedávno jsem byla na školním počítači a sama jsem se zděsila - na notebooku to vypadá úplně jinak, takže mám asi nějaké odlišné nastavení od jiných počítačů.

Obrázky naleznete v "celém článku".

Diplomek a Přáníčko

21. prosince 2013 v 20:03 | Mischel
Tak první tu máme krásný diplomek od Verusky. Který je opravdu krásný a moc za něj děkuji.
A zadruhé tu je krásné přáníčko od Katji za který oprvadu moc s Mončou děkujeme. :)Jak je možné, že má padesátnice Blanarovičová pleť jako miminko? Neuvěříte, do čeho si namáčí svůj obličej

15. prosince 2013 v 14:46 | Mischel |  ostatní
Pamatujete si ještě film Drahá maminko, kdy si herečka Fay Dunaway v roli hollywoodské legendy Joan Crawford v úvodní scéně namáčí obličej do vodní lázně plné ledových kostek? Tak přesně takovou proceduru praktikuje i nestárnoucí Yvetta Blanarovičová. Herečka nepodstupuje mrazivou koupel obličeje z toho důvodu, aby zůstala věčně mladá, jak tomu bylo ve filmu, ale tímto trikem snadno docílí toho, že je její pleť po náročném dnu opět svěží a odpočatá. "Když jsem hodně unavená, mám oteklé oči a nemám čas si odpočinout, tak mi nesmírně pomáhá led. Dám si teplou sprchu a potom si kompletně ponořím 'čumák' do ledu," popsala proceduru Blanarovičová. "Jestli to viditelně pomáhá, to nevím, ale mám pocit, že tvář se zmobilizuje."

zdroj Super.cz

Absolonová se za své přirozené půvaby nestydí: Podívejte se, jaká je to kráska i bez nánosů líčidel

15. prosince 2013 v 14:45 | Mischel |  ostatní
Monika Absolonová patří ke zpěvačkám, které se nestydí před fanoušky odkrývat své přirozené půvaby. Má k tomu totiž ty nejlepší předpoklady, protože jí to moc sluší i bez make-upu! Některé dámy by bez nánosů líčidel nešly ven ani s odpadkovým košem, jiným naopak nenalíčená tvář sluší. Výborně vypadá bez make-upu například naše jediná Miss World Taťána Kuchařová, která momentálně září ve StarDance. A ze zpěvaček právě Monika Absolonová, jež však přesto nešetří sebekritikou. "Moje maminka tvrdí, že když je někdo krásnej, tak je krásnej furt. A? Není to pravda! Ale jdu zakreslit obličej na ksicht a bude líp," napsala si na sociální síti pod nenalíčenou fotku zpěvačka. A o pár minut později nadšeně přidala fotku s make-upem. "Zpěvačka! Krásná, ne? Ale už s obličejem," vtipkovala na svou adresu Absolonová, která se hned dočkala desítek pochvalných komentářů. Nenalíčené zpěvačce jistě přispívá k půvabu i její široký odzbrojující úsměv, který je pro ni tak typický.
Monika Absolonová


zdroj Super.cz