Listopad 2013Známe ji blond i zrzavou, teď se ukázala v tmavých vlasech do pasu: Jak to Monice Absolonové sluší?

28. listopadu 2013 v 10:45 | Mischel |  ostatní
Díky své profesi si Monika Absolonová vyzkouší mnoho různých vizáží. V civilu nosí vlasy prosvětlené až téměř do blond, předtím si prošla i zrzavým obdobím, kvůli muzikálu Zorro zase nasadila havraní kudrliny. Teď se v muzikálu Děvčátko předvedla v tmavých vlasech dlouhých téměř do pasu. Tmavou paruku nasadila kvůli roli anděla, jiného nejen barvou vlasů, ale i povahou - tak trochu cynického. "Vždycky jsem měla o andělech jinou představu, takže tahle poloha mě zaskočila. Nicméně pokud andělé existují a jsou takoví jako tento, tak to ve všedním životě mnohé vysvětluje," usmívala se Monika, která roli pilovala navzdory horečce, která ji před pár dny postihla. Premiéru ale zvládla výborně, za což si na párty zasloužila pochvalu nejen od Maroše Kramára, jenž v Děvčátku nehraje, ale jinak patří ke stálicím Studia DVA, který ji vítal nejsrdečněji, ale i od dalších.
Anděla s dlouhými tmavými vlasy


zdroj Super.cz

To je ale rozkošný puclík: Mladší syn Ilony Csákové poprvé asistoval pečení vánočního cukroví

28. listopadu 2013 v 10:43 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Ilona Csáková už se s chutí připravuje na vánoční svátky. K neodmyslitelným přípravám na Ježíška samozřejmě patří i pečení cukroví, do kterého sympatická zpěvačka poprvé zapojila i svého mladšího syna Dominika. Rozkošný klučina byl z vykrajování hvězdiček celý paf a mamince v kuchyni nadšeně pomáhal. "Započala jsem pečení cukroví na Vánoce a jako první na řadu přichází perníkové hvězdičky," pochlubila se na sociální síti zpěvačka, která zhubla neuvěřitelných dvacet kilo a vypadá fantasticky. Dvojnásobná maminka se na vánoční svátky už moc těší. Ač přiznává, že nikdy nebyla žádnou výbornou pekařkou, do pečení cukroví se vrhla s elánem sobě vlastním. "Jsem skromná, stačí mi dva tři druhy cukroví. Mám z toho radost a dům pak vždy úžasně voní. Od té doby, co jsem máma, si tyhle svátky užívám úplně jinak. Už se chystám do svého oblíbeného zahradnictví nakoupit speciální výzdobu. Vše budu ladit do zelené a červené," pochlubila se nedávno zpěvačka. Vánoce u Ilony Csákové tak budou určitě stát za to.
Ilona Csáková peče s mladším synem Dominikem cukroví.


zdroj Super.cz

Tohle opravdu není sexy: Bučková si navlékla rajcovní prádlo přes pletené punčocháče

28. listopadu 2013 v 10:42 | Mischel |  ostatní
Eliška Bučková je zvláště poté, co se jí podařilo nabrat kila a přestala vypadat jako anatomická pomůcka, vyhledávanou modelkou spodního prádla. Předurčují ji k tomu i její, nikdy nepřiznané, silikonové trojky. Rajcovní prádélko modelce sekne a pánové se mají na co dívat. "Hodně cvičím, jediná partie kde se mi nedaří přibrat, jsou ruce. Pořád vypadají hodně hubené, i když se je snažím speciálně posilovat," řekla nám Bučková. Na poslední módní show, kde předváděla luxusní prádélko, ovšem nezaujala jenom svým tělem, ale i tím jak nepochopitelně byly některé kousky poskládány. Když vyšla na molo a měla spodní kalhotky oblečené přes punčocháče s pleteným vzorem, zůstával nad tím rozum stát.
Eliška měla kalhotky navlečené přes punčocháče


zdroj Super.cz

Sekne jí to v zástěře: Takhle vypadá Ilona Csáková u plotny

28. listopadu 2013 v 10:39 | Mischel |  ostatní
O tom, že Ilona Csáková nevypadá skvěle jen na profesionálních ateliérových snímcích, nás zpěvačka přesvědčila nedávno. Spolu s Lejlou Abbasovou si totiž oblékly zástěry a zapojily se do charitativního projektu. A oběma to jako hospodyňkám neuvěřitelně seklo. Obě slavné maminky se připojily k Národní potravinové sbírce, díky které se více jak 66 tun jídla, které se vybralo v prodejnách velkých obchodních řetězců, dostane k matkám a dětem z azylových domů a dalším, kteří nemají dostatek peněz na nákup jídla. "Jako patronka azylových domů Armády spásy pro matky s dětmi jsem ráda, že Národní potravinová sbírka přerozdělí potraviny těm, kteří je skutečně potřebují. Ať jsou to maminky s dětmi či lidé bez domova, tuto pomoc určitě ocení," říká Ilona. Dalšími známými osobnostmi, které akci podpořili, jsou Roman Vaněk, Chantal Poullain a Ivana Jirešová. "Vím, jak nákladná je výchova dítěte, a proto mi není lhostejné, kolik matek samoživitelek u nás nemá na základní potřeby pro své dítě, natož pro sebe. Věřím, že moje pomoc udělá několika jiným maminkám radost," míní zase Jirešová.
Ilona se ukázala v zástěře


zdroj Super.czMichal David si po těžkém úrazu vystačí už jen s jednou berlí a rehabilitovat bude v Thajsku

23. listopadu 2013 v 14:44 | Mischel |  Mata Hari
Hitmaker Michal David má dva měsíce po úrazu, kdy si při neopatrném vystupování z vrtulníku zlámal kotník. Teď už si vystačí jen s jednou berlí. "A v pondělí se dozvím, jestli už budu moct odložit i ji," svěřil se nám s tím, že ale stále trpí bolestmi. "Kosti už srostly, problém je s měkkými tkáněmi. Budou mi ještě vytahovat jeden velký hřeb, ostatní prý v noze může zůstat. Chodím na rehabilitace, na elektroléčbu," popsal nám, jak probíhá léčba, na křtu svého posledního počinu, desky s melodiemi z jeho muzikálu Mata Hari v Divadle Broadway. Na panáka si ale už nezašel, protože divadelní bar je další poschodí pod pódiem. "Tak schody samozřejmě nevyhledávám. O to víc se těším do Thajska, kde sluníčko a moře určitě udělají noze dobře. Odlétáme 27. prosince hned po Vánocích a chceme tam zůstat měsíc," prozradil Michal David.
Michal David už si vystačí jen s jednou berlí.


zdroj Super.cz

Jirešová snad nikdy nevypadala lépe. Přesto za svou usměvavou tváří skrývá velké trápení

23. listopadu 2013 v 11:29 | Mischel |  ostatní
Sedmý ročník charitativního bazaru luxusního oblečení pořádaný spisovatelkou Bárou Nesvadbovou si nenechala ujít ani Ivana Jirešová. Hvězda nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě vypadala nezvykle krásně, oblékla se do trendy hadříků, podařil se jí opravdu svěží make-up a její účes připomínal Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě. I když se do objektivu fotoaparátu usmívala, působila posmutněle. Na otázku proč se svěřila, že celá záležitost s rozpadem vztahu i s neustálými tahanicemi o dceru ji unavuje a nevidí z ní východiska. Snad jí aspoň výhodné nákupy luxusního oblečení z druhé ruky na chvíli přivedly na jiné myšlenky.
Ivaně Jirešové to velmi slušelo.


zdroj Super.cz