Říjen 2013

Obchod s bílým masem? S touhle rozkošnou zpěvačkou kšeftují v českých muzikálech

30. října 2013 v 10:37 | Mischel |  Bídníci
Oficiální derniéra muzikálu Bídníci nebyla pouze o loučení, ale i o nových začátcích. Zpěváci, kteří v něm vystupovali, samozřejmě zkoušeli štěstí i na konkurzech ve Fantomovi Opery, kterého bude František Janeček uvádět příští rok. A nebylo to jen o tomhle díle. My se shodou okolností v době, kdy se účinkující fotili a převlékali z kostýmů do civilu, dostali do kanceláře producenta, kam dorazila i dáma od konkurence. Byla se podívat na představení a pak vyjednávala, za jakých okolností by si mohla na svůj vlastní projekt "vypůjčit" zpěvačku, kterou on pro Bídníky objevil. "Vlaďka Skalová by se mi hodila jako alternace Moniky Absolonové do muzikálu Marie Antoinetta," vysvětlovala Janečkovi své úmysly Ema Krahulíková, která produkuje muzikály v Divadle Hybernia. "Ale ty si ji určitě budeš chtít nechat na Fantoma a já přijdu zkrátka, co?" pokračovala. Na párty, kterou poté Janeček pro účinkující uspořádal, si všichni připili sektem a pochutnávali si na teplé šunce, chlebíčcích a dortech, to ale vypadalo, že se producenti dohodnou. Naše fotografie, kde se společně nechali s rozkošnou Vlaďkou vyfotit, je toho důkazem.
Vlaďku si mezi sebou prohazují producenti František Janeček a Ema Krahulíková.

zdroj Super.cz

Že se malá nelekla: Marta Jandová chovala rozkošnou tříměsíční dcerku v šíleném kostýmu a bez zubů

30. října 2013 v 10:34 | Mischel |  Bídníci
Když jsme Martu Jandovou potkali v den, kdy končila šestinedělí, už se chystala do práce. A jak řekla, tak udělala. My se na ni byli podívat na muzikálu Bídníci, kde v roli paní Thenardierové odehrála oficiální derniéru. "Když to půjde, bude vždycky dcera s přítelem se mnou," slibovala a slib dodržela. V zákulisí jsme ji našli, jak chová svoji Marušku, které ještě nebyly tři měsíce, ještě v kostýmu a divili jsme se, že se malá nelekla. Její maminka byla totiž k nepoznání. Měla velmi silný make-up, a navíc pomocí speciálních barev vypadala, jako by jí chybělo několik zubů. "Pozná můj hlas, vůni, ví, že jsem to já," vysvětlovala Marta. Běžela se ale narychlo odlíčit, aby se mohla věnovat i kolegům, se kterými se ten den loučila. Dcerku mezitím hlídal její partner Miroslav Verner. "Myslím, že vlásky má husté po nás obou. Pusinka je spíš moje a oči má po příteli," rozebírala Marta podobu dcerky. Jak je Maruška rozkošná, opěvoval i producent František Janeček, který si chtěl malou také pochovat. Marta je mateřstvím nadšená, už skoro zhubla i všechna těhotenská kila. "Mám nahoře už jen tři nebo čtyři kila a neřeším to," dodala zpěvačka.
Hned běžela za dcerkou.


zdroj Super.cz

Zhubla 25 kilo, ale má i neskutečný hlas: Poslechněte si, jak tahle zrzka zpívá hit z Fantoma opery

28. října 2013 v 13:45 | Mischel |  Fantom opery
Pokud něco v poslední době kromě rozvodu s manželem zpěvačku Míšu Noskovou zamrzelo, tak to bylo to, že kvůli nemoci nestihla první kolo konkurzů na legendární muzikál Fantom opery. "Na svých koncertech totiž písně z Fantoma zpívám," svěřila se nám. Jako baculku, kterou byla ještě před rokem, než zhubla pětadvacet kilo, bychom si ji v roli křehké Christine, do jejíž krásy a hlasu se zamiluje znetvořený umělec, představit neuměli. Teď ale vypadá skvěle. Navíc disponuje opravdu skvělým hlasem, a když jsme slyšeli, jak zpívá árii Wishing, zamrazilo nás v zádech. Ačkoli se druhého kola konkurzů, které v divadle proběhne od 3. do 5. listopadu, asi jen těžko zúčastní, když nebyla na prvním, vyřazovacím, její podání písně určitě stojí za to. Video ZDE.

zdroj Super.cz

Gottova dcera se má v divadle jako v bavlnce: Koukněte, jak to vypadá v její šatně

28. října 2013 v 13:42 | Mischel |  Mata Hari
Dcera Karla Gotta Charlotte Ella si naplno užívá svou první muzikálovou roli v muzikálu Mata Hari. My jsme se dostali do zákulisí a navštívil sedmileté děvčátko přímo v jeho divadelní šatně. O Charlottku je postaráno stejně dobře, jako by zde fungoval přímo její slavný tatínek. Charlottce je v době jejího působení v divadle vždy nablízku její maminka Ivana. Roztomilá dívenka by zde ale mohla klidně fungovat i bez přítomnosti rodičů, neboť je obklopená spoustou svých kolegů, kteří se o ni rovněž vzorně starají. Charlottce divadelní prostředí učarovalo a chce se stát, po vzoru táty, profesionální zpěvačkou. Proč ne, má pro to ty nejlepší předpoklady.
Charlottka hraje v muzikálu Mata Hari dceru hlavní hrdinky.


zdroj Super.cz

Zrzka Nosková má novou ozdobu na noze: Ukázala nám bledá stehna, ale také šílený výron

28. října 2013 v 13:40 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Míša Nosková má bolestivý problém. Na tréninku kickboxu si způsobila výron, ale pracovní program kvůli tomu neomezila. I s pořádně zhmožděným kotníkem vystupuje na vysokých podpatcích. Nám ukázala pohmožděný kotník na představení celostátní soutěže Sportovec roku, kde zpívala. "Mám nasmlouvanou práci, nemůžu si dovolit povolit. Lítám v teniskách a těsně před vystoupením obvaz sundám a vlezu do lodiček. Bolí to jak čert, ale zpívat se s tím dá," řekla nám Míša. Zpěvačka poslední měsíce hodně dře v posilovně. "Trénuji několikrát týdně kickbox a na postavě je to znát. Neuvěřitelně mi to zformovalo tělo a zpevnilo. V listopadu letím točit videoklip na Kanárské ostrovy, tak chci v plavkách vypadat dobře," dodala zpěvačka.
Míša Nosková má pořádný výron.


zdroj Super.cz

Holky Gottovy vyrazily do divadla: Mrkněte, jaké si vybraly modýlky

28. října 2013 v 13:38 | Mischel |  Bídníci
Holčičky Gottovy tátu nezapřou a muziku si umějí užít odmala. A zvládnou i velmi náročná a dlouhá představení, aniž by zívaly nudou nebo zlobily jako jiné děti. A do divadla se umějí i pěkně obléknout, od maminky Ivany už si do toho moc mluvit nenechají. Ivana s Charlottkou a Nelly se zašly naposledy podívat na muzikál Bídníci, který v sobotu v pražské GoJa Mus Hall po několika úspěšných sezónách končí. "Přišly jsme speciálně na Kačenku Brožovou, všechny ji máme moc rády," vysvětlovala Ivana, proč nevyrazily na oficiální derniéru, ale den předem. A díky tomu si užily nejen představení, ale mohly se podívat i do zákulisí, kde se potkaly nejen s Brožovou, ale i s jejím jezevčíkem, kterého do divadla občas bere. "Moje postava Fantiny umírá už v první půlce, tak tady pes dlouho sám nezůstává," upřesnila Kateřina. Pozdravily i producenta muzikálu Františka Janečka, který už připravuje nové představení, legendárního Fantoma Opery. "Už se těším na premiéru, je to můj úplně nejoblíbenější muzikál, škoda jenom, že musím vydržet až do příštího září," trápilo trochu Ivanu Gottovou.
Společná fotka na památku


zdroj Super.cz

Hledat: Hitmaker se pohybuje na vozíčku. Hermína Král českých diskoték je upoután na vozíček a čeká ho rehabilitace v zahraničí. Neuvěříte kde

28. října 2013 v 13:35 | Mischel |  Mata Hari
Už je to pět týdnů, co Michal David podstoupil operaci kotníku. A protože král českých diskoték ještě neskáče přes kaluže, využívá vozíček. Hned, jak to bylo možné, zamířil hitmaker do Divadla Broadway, aby zhlédl své autorské představení Mata Hari, jehož premiéry se kvůli zranění nezúčastnil. Vzhledem k tomu, že divadlo má zřízený přístup pro vozíčkáře, nestálo nic v cestě a představení si mohl užít. "Co mám říkat, dojalo mě to, nejsem zas takový drsňák, abych to přešel s kamennou tváří," nechal se slyšet zpěvák, skladatel a producent Michal David. "Ještě nejsem úplně fit, možná o tom vznikne muzikál, ale nějaky čas se bez berlí neobejdu. Snad to už nebude trvat dlouho. Sem tam mě noha zabolí, ale zvládám to," říká David. Zjistili jsme, že zraněný umělec brzy odjede na rehabilitaci na Kanárské ostrovy. "Rehabilitace mě čeká i doma, chci naskočit do práce co nejdříve. To znamená konkrétně pátého listopadu, kdy mám koncert na Slovensku. Ten nemíním rušit a určitě vystoupím. Uvidím, zda ještě využiji vozík nebo jen berle, ale to je mi úplně jedno. Prostě budu tam," dodal Michal David.
V čestné lóži si král českých diskoték užíval představení, pro nějž napsal hudbu.


zdroj Super.cz

Zub času ani vrásky nezastavíme: Podívejte se, jak moc za poslední měsíce zestárla zpěvačka Bára Basiková

28. října 2013 v 13:30 | Mischel |  ostatní
Bára Basiková patří ke zpěvačkám, na kterých je bohužel vidět, jak za poslední roky hodně zestárly. Na rozdíl od některých jejích pěveckých kolegyň o ní nemůžeme tvrdit, že na ní zub času nezanechal žádné stopy. Nejen že zpěvačka léta válčí s kily navíc, ale ještě se marně snaží zamaskovat své vrásky. Na nedávném křtu své nové desky Belleville, kterou vydala po dlouhých dvanácti letech, nezakryla ztrhanou tvář ani pod nánosy líčidel. U trojnásobné maminky však nikdo nemůže očekávat, že bude vypadat jako královna krásy. Oblíbená zpěvačka totiž všechny případné nedostatky umí hravě zastínit nejen skvělým hlasem, ale i tím, že často vytáhne ze svého šatníku outfit s hodně velkým výstřihem, který polahodí téměř každému pánskému oku. Basiková je za své modýlky sice často kritizována, ale nám se její odvaha líbí. Ani jako padesátnice totiž nezanevřela na své ženské zbraně, tak proč je neukazovat, když má pořád co nabídnout.
Bára Basiková zub času nezastaví.


zdroj Super.cz

Takhle dělá z roztomilých jedniček bujné trojky: Kamila Nývltová má recept na dokonalý dekolt

28. října 2013 v 13:28 | Mischel |  ostatní
Nývltová zhubla patnáct kilo a není divu, že ráda předvádí své tělo. Má dokonalé nohy, vypracované břicho, jen vnady zmizely neznámo kam. Z bujných trojek zůstaly roztomilé jedničky, ale i s těmi se dá vymyslet velké divadlo. Kamila si na módní přehlídku v Novém Boru, kde zpívala, oblékla sexy minišaty a vnady vtěsnala do pořádné push-up podprsenky. A výsledek stál za to. Málokdo se dokázal Kamile dívat do očí. Kamila je nyní se svojí postavou naprosto spokojená. Po silikonech netouží a víc než bujné vnady ji zajímá břišní pekáč. "Hubnutí byla dřina a odříkání. Hodně cvičím, jím pravidelně malé porce. Dorty a pečivo jsem omezila na minimum. Chodím posilovat a nyní mám i speciální cvičení, které se zaměřuje na vnitřní svaly, učím se poslouchat tělo a ty brišáčky se, i když pomalu, pěkně rýsují. Funguje to," řekla nám Nývltová.
Kamila se snaží být pořádně sexy.


zdroj Super.cz

Syslík Nosková vyrazila na lov chlapů. Vážně je chce ulovit tímhle laciným předváděním dekoltu?

28. října 2013 v 13:26 | Mischel |  ostatní
Rozvádějící se zpěvačka Míša Nosková se rozhodla najít si nového přítele. Soudě podle fotek na to ale nejde úplně nejlepším způsobem. Na focení v Náchodě při soutěži Nej sestřička 2013 se tvářila jako kakabus (někomu může dokonce připomínat učitelku z Dívky na koštěti, které vlivem kouzla dorostly králičí zuby) a ani křiklavé provokativní bíločerné košíčky pod černým sáčkem jí asi prince na bílém koni vážně nepřinesou… Míša zpívala píseň z opery, v zákulisí zase neustále s Markétou Konvičkovou řešila chlapy. "Mně se stejně teď nejvíc líbí Muž roku 2013 Tonda Beránek. Má krásné tělo, a navíc mu nechybí charisma," mrkala Nosková. Ta by nutně nyní potřebovala spíš montéra. S dcerou Eliškou si zařizují byt. "Je to hrůza, musela jsem kupovat novou sedačku, ale kdo mi to smontuje, to vážně nevím," krčí rameny Míša, která sklidila se svou písní úspěch. Sestřičkou roku se stala Zdena Oldřichová z Boskovic. "Celá akce je především pro zdravotní sestry. Doufáme, že to berou jako poděkování za jejich náročnou a obětavou práci. Výtěžek z finále pak putuje na charitu," říká pořadatel David Novotný.
Tak se loví? Nosková se tváří jak bubák po lobotomii, ani top to nespraví.


zdroj Super.cz