Září 2013

Roztomilost sama: Marta Jandová se poprvé pochlubila krásnou dcerou Maruškou

30. září 2013 v 21:00 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Marta Jandová se poprvé pochlubila svou téměř dvouměsíční dcerou Marií, kterou má s gynekologem Miroslavem Vernerem. Malá Maruška je opravdu roztomilé a hodné miminko, což se ukázalo i u prvního společného focení před objektivem fotografky Lenky Hatašové. Zpěvačce mateřství viditelně prospívá a moc jí to sluší. Vypadá vyrovnaně a Maruška jí dělá jen samou radost. Jak by také ne, když maminku budí jen dvakrát za noc a má se čile k světu. Jandová alias Džajny ze seriálu Gympl svou holčičku neopustí ani po svém návratu do práce. "Už v říjnu budu zpívat v Bídnících, ale partner a Maruška budou se mnou i s pejsky. Já budu na jevišti a oni půjdou na procházku," svěřila nám nedávno zpěvačka s tím, že do práce se vrací jen velmi pozvolna. Čtyři koncerty s kapelou Die Happy má v Německu naplánované až na prosinec a i tehdy bude Maruška s ní a tatínkem, jenž ji v Německu pohlídá. Ani těhotenská kila zatím zpěvačka vůbec neřeší. Naplno kojí a váha jde zatím dolů sama. "Dokud kojím, rozhodně s kily bojovat nebudu," uzavřela spokojeně šťastná maminka.
Marta Jandová se poprvé nafotila s dcerou Maruškou.


zdroj Super.cz

Wow! Rozvádějící se Míša Nosková předvedla své o 26 kilo lehčí tělo a ukázala provaz

30. září 2013 v 20:54 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Míša Nosková se rozvádí s manželem Janem Horsákem, ale na chlapy rozhodně nezanevřela. Zúčastnila se soustředění finalistů soutěže Hasič roku, a i když na nový vztah dle svých slov není připravená, pozornost mužů se jí zamlouvala. "Teď jsem na tom tak, že nikoho nehledám. Nemám vůbec chuť začínat cokoli nového a minimálně rok, dva, tři asi chuť nebude dál. Chci se věnovat Elišce a práci," řekla nám Míša. "Chlapi se mi líbí, to je jasný. Bez sexu se to vydržet taky věčně nedá, ale vztah prostě teď dlouho, myslím, nebude," vysvětlila zpěvačka. S manželem Janem Horsákem zůstali přátelé a na všem se prý v pohodě dohodli. "Máme hotové papíry, chyběl nám jeden dokument, který už také máme, takže nám nic nebrání podat žádost. Jsme domluvení na všem a nemáme v komunikaci problém. Dům, kde jsme jako rodina bydleli, se prodává. Máme paní, která má zájem ho koupit, tak uvidíme. A Eliška zůstává v mé péči," dodala Nosková, která na soustředění v české pevnosti Boyard předvedla svoji parádní postavičku, a dokonce ukázala i skvělou fyzičku a ohebnost. Vedle všemožných disciplín s přehledem zvládla dokonce udělat provaz.
Míša zvládne v pohodě provaz.

zdroj Super.cz

Změní si kvůli Džambulce příjmení? Muzikálová hvězda Betka Bartošová má obavy ze své jmenovkyně

30. září 2013 v 20:48 | Mischel |  Mata Hari
Při rozhovorech na premiérách na ni ještě fronty reportérů nestojí, ale to se určitě brzy změní. Slovenská zpěvačka Alžběta Bartošová na české muzikálové scéně působí tři roky a teď hraje mladší alter ego titulní hrdinky v muzikálu Mata Hari. "Taky věřím, že se to podaří. Myslím, že tady mám opravdu velkou roli, kde snad dokazuji, že umím nejen zpívat, ale také hrát, protože jsou tam činoherní prvky, a také tančit. Tanečních scén je opravdu hodně," myslí si Betka. Přiznala nám ale, že když vidí jméno Bartošová neustále v titulcích různých článků, které nejsou o ní, ale o její slavnější jmenovkyni Ivetě Bartošové, radost z toho nemá. "Dokonce jsem uvažovala, že bych si změnila příjmení. Ale ti, kdo mne znají, vědí, jaká jsem, a jméno Bartošová, i když jsem ze Slovenska, není tak výjimečné. Ve vesnici, odkud pochází babička, je Bartoš každý druhý," vysvětlovala. "Já jsem měla jako holka - když byla mladá, na vrcholu a krásná - Ivetu Bartošovou moc ráda. Ale teď už ty články o ní ani nečtu. Je toho už moc," svěřila o vztahu ke známější nositelce svého příjmení.

zdroj Super.cz

Monika Absolonová slavila sedmatřicetiny: Obrečela to na jevišti i v zákulisí a umazala Janečkovi sako

28. září 2013 v 17:46 | Mischel |  Bídníci
Zpěvačka Monika Absolonová v pátek oslavila narozeniny. Velké oslavy naplánovala, ale zaskočili ji kolegové z muzikálu Bídníci. Monika vůbec nic netušila, když se po děkovačce místo odchodu do zákulisí rozeznělo sálem GoJa Musc hall Happy Birthday, byla v šoku. Monika byla tak rozněžnělá a dojatá, že se rovnou na jevišti rozbrečela ještě v kostýmu Madam Thenardierové, kterou v Bídnících hraje. A protože je v roli hodně nalíčená, rozmazala si celý obličej a tak trochu si šminky utřela do producenta Františka Janečka, který jí přišel na pódium popřát. Jako slzavé údolí byla i po představení, když se už převlékla do civilu a odlíčila se. Slzičky jí tekly, když jí přáli další kolegové, i když vybalovala dárečky. Pak už se ale opravdu slavilo a fotoaparáty na mejdan nesměly.
Monika se dojetím rozbrečela.

zdroj Super.cz

Kateřina Brožová se odhalila až do morku kostí: Na pódiu obnažila tělo, při rozhovoru duši

28. září 2013 v 17:43 | Mischel |  Mata Hari
Kateřina Brožová v muzikálu Mata Hari ztvárňuje titulní roli a dokáže se naprosto ztotožnit se svojí postavou. A to zejména díky tomu, že podle scénáře Radka Balaše byla Mata Hari zejména milující matka, která všechno, co udělala, dělala kvůli tomu, aby získala zpět malou dceru, kterou jí unesl manžel. "Kdyby to bylo jen o spoustě milenců a o špionáži, ten příběh by nebyl celý. Ale takhle ho, vzhledem k tomu, že jsem také matkou dcery, které je teď už dvanáct, vnímám úplně jinak," vysvětlovala herečka. "Nedokážu si v našich podmínkách představit, že bych se chovala stejně jako Mata Hari, a odpřisáhnu, že kdyby mi kdokoliv bránil, abych byla se svou dcerou, nebo jí nějak ubližoval, bojovala bych jako lvice," řekla nám, když jsme se ptali, zda by se dokázala zachovat jako ona, třeba i směrem ke svému bývalému manželovi Zdeňku Tomanovi, s nímž Kačenku má. Když jsme přešli k o něco příjemnějšímu tématu, což byly sexy kostýmy, v nichž Brožová odhaluje svoje tělo, které má ve svém věku neskutečné, pěkně poděkovala za pochvalu. "Ale opravdu to nejsou hodiny v posilovně. Jen náročné zkoušení Mata Hari, při kterém jsem zhubla čtyři kila. Je to, podle mě, až moc," míní.

zdroj Super.cz

Tady se příroda vyřádila: Kateřina Brožová a Jitka Čvančarová svádějí souboj dekoltů

28. září 2013 v 9:43 | Mischel |  Bídníci
Herečky a zpěvačky Kateřina Brožová a Jitka Čvančarová si sice nejsou typově příliš podobné, přesto mají společnou roli. V muzikálu Bídníci, který se v patnácti exkluzivních představeních vrací do pražské GoJa Music Hall, se alternují v roli Fantine. Těžko říct, které to sluší víc, obě mají rozhodně co nabídnout. A při pohledu na kostýmy je jasné, že teď nemluvíme pouze o hlasových kvalitách. I vizuálně je to dokonalé. "Bídníky miluju a na každé představení se těším," řekla nám nedávno Čvančarová. I diváci se mají nač těšit, nejen díky dámskému obsazení, v němž nechybí mimo jiné Monika Absolonová (Madame Thénardier) či Tereza Mátlová (Cosette). I to pánské je hvězdné, hrají Marian Vojtko (Jean Valjean), Tomáš Bartůněk (Javert) či Pavel Vítek (Marius).
Kateřina Brožová a Jitka Čvančarová se alternují v roli Fantine.


zdroj Super.cz

Absolonová, jak ji neznáte: Mrkněte, jak nenalíčená a se znaveným výrazem ve tváři pilně studuje texty

28. září 2013 v 9:40 | Mischel |  Zorro
Zpěvačka Monika Absolonová se pilně připravuje na roli cikánské krásky Inez, kterou ztvární v muzikálu Zorro. O tom, že učení textu je hodně náročné, svědčí i fotka, kterou Absolonová zveřejnila na sociální síti. Bez make-upu a se soustředěným, byť unaveným výrazem ve tváři, byla zpěvačka téměř k nepoznání. Podepsal se na tom i její bratr, který oslavoval úspěšné státnice. "Miluju svého bratra, chápu jeho radost, ale nedá se tu spát ani učit. Ještěže nedělá státnice každý týden, bych ho uškrtila, ale jsem na něj pyšná," napsala pod svou ztrhanou fotku Absolonová, která se za svou přirozenou tvář nestydí. Nemá k tomu ostatně žádný důvod. Když se usměje, tak je i bez nánosů líčidel pořád pěkná kočka, což už ukázala několikrát.
Takto vypadá Monika Absolonová, když je zmožena únavou.


zdroj Super.cz

Komplikace po zranění: Michal David má v polámaném kotníku nepříjemný zánět

28. září 2013 v 9:39 | Mischel |  Mata Hari
Ještě den před premiérou svého muzikálu Mata Hari hitmaker Michal David doufal, že, byť na invalidním vozíku, dorazí do Divadla Broadway, aby se podíval na výsledek svého snažení a pozdravil se s herci i hosty. Ale člověk míní, ale lékaři, a hlavně zdraví mění. Michal David v pátek neopatrně vystupoval z vrtulníku, zlomil si kotník a v sobotu mu ho operovali. Skončil se čtyřmi šrouby v noze. Ale držel se statečně, dokonce už v sobotu poskytoval rozhovory pro média a nechal si fotit svoji nohu v sádře. Ale ve středu, den před čtvrteční premiérou, se do zraněného kotníku dostal zánět. Lékaři ho odmítli z nemocnice na revers pustit. Místo sádry musí mít jen dlahy, které mu drží kotník v klidu, ale nezabraňují tomu, že když se s kotníkem něco děje, je možný okamžitý zásah. "Michala to hrozně mrzí. Moc se těšil, ale má i velké bolesti, takže je pod tlumícími prášky. Natočil aspoň pro kolegy a diváky zdravici," řekla nám mluvčí muzikálu Gabriela Šimonová.

zdroj Super.cz

První rozhovor s dcerou Karla Gotta: Takhle nádherně zpívá Charlotte Ella Gottová

28. září 2013 v 9:37 | Mischel |  Mata Hari
Charlotte Ella Gottová má za sebou první veřejné vystoupení. Charlotte zpívá v novém muzikálu Mata Hari, který měl včera premiéru. Charlottka den velmi prožívala, po boku jí byla její maminka Ivana, která jí při dvouměsíčním zkoušení byla velkou oporou. "Jsem šťastná, všechno se mi povedlo," řekla nám Charlotte, která sklidila obrovský aplaus a i my musíme říct, že byla úžasná. Publikum dokázala i pořádně rozesmát, když na scéně pronesla větu ze scénáře, že tatínek je chudý. "Byla skvělá, zvládla to na jedničku a nezkazila nic. Jsme na ni moc pyšní," zářila Ivana Gottová. "Zažila jsem s ní všechny zkoušky, vyžadovala mě tady. Je v nádherném kolektivu zkušených herců, kteří ji chválí, podporují, pomáhají," dodala Ivana a prozradila, že ji Karel Gott s písničkou z muzikálu pomáhal. "Trénovala si to doma na piano, Karel jí pomáhal. A také pan Eda Klezla," dodala manželka slavíka. Celý rozhovor stylově uzavřela Charlottčina sestra Nelly: "Byla dobrá a hotovo," zakončila.
Charlotte se svou muzikálovou maminkou Kateřinou Brožovou

zdroj Super.cz

Drsný kolaps Kateřiny Brožové: Skončila na kapačkách!

28. září 2013 v 9:34 | Mischel |  Mata Hari
Jen tak tak herečka a zpěvačka Kateřina Brožová vůbec odzpívala titulní roli v novém muzikálu Mata Hari. Autor Michal David jí ji přitom napsal přímo na tělo. Ještě den před premiérou se ale cítila tak hrozně, že podle informací Super.cz dokonce skončila na kapačkách. Nešlo naštěstí o žádnou vážnou nemoc, ale Kateřina se prostě hlavně příliš přepíná. Je schopná v jednu chvíli zkoušet několik představení, natáčet televizní pořad a k tomu ještě seriál. Není divu, že se to podepisuje na jejím zdraví. "Zkoušky Mata Hari byly hodně náročné. To není jako v činohře. Strávila jsem v divadle den co den od rána do večera téměř celé léto. A taneční choreografie mi daly zabrat tak, že jsem zhubla čtyři kila, i když jsem po tom vůbec netoužila," řekla nám Brožová, která nakonec premiéru odzpívala a odtančila a odměněna byla neutuchajícím aplausem.
Štíhlá Kateřina ještě zhubla, vidět je to hlavně na rukou a horní části hrudníku, kde jí vystupují klíční kosti.

zdroj Super.cz