Srpen 2013

R.I.P. Jozef Bednárik

22. srpna 2013 v 22:23 | Mischel
Před 21 hodinou odešel do hereckého nebe úžasný režisér pan Bednárik. I přes tuto bolestnou ztrátu tu po něm zůstavají nezapomenutelná díla ke ketrému patří například muzikál Dracula, Johanka z Arku, Angelika a Mona Lisa. Bednárik byl převezen v pondělí ve večerních hodinách do nemocnice v Bratislavě, kde bouhžel dnes zemřel na metabolické a kardiální selhání.Blendíčky Kata Mydláře a Quasimoda

22. srpna 2013 v 21:49 | Mischel
Máme tu dva nové blendíčky. Dělala jsme je do soutěží. Takže pokud se Vám budou alespoň trošičku líbit můžete pro ně hlasovat. Pro Mydláře ZDE. A pro Esmaraldu Markétku ZDE. :) Děkuji za hlasy.

Bylo jí vedro? Zrzka Míša Nosková sundala tričko a podprsenku a předvedla ňadra v mini vestičce

22. srpna 2013 v 21:45 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Míša Nosková umí provokovat. I když by se zdálo, že už jsou parné dny za námi, přesto se jí udělalo horko a na párty ze sebe jako had svlékla tričko i podprsenku a po pláži na břehu Vltavy se procházela jen v mini vestičce. "Tak já vlastně podprsenku nepotřebuju. Leda vycpanou, aby to vypadalo, že mám větší prsa," smála se Míša, která zhubla pětadvacet kilo a ještě před časem uvažovala, že by si nechala ňadra chirurgicky zvětšit, protože jí po drastické hubnoucí kúře zbyly sotva jedničky. Teď má ale jiné starosti. Především ji čeká to, že o víkendu seznámí svého manžela se svým novým manažerem Petrem Kovarčíkem, který má pověst, že své svěřenkyně opečovává až moc. "Všichni tři pojedeme do Náchoda na vyhlášení Muže roku, takže bude ještě legrace," smála se Nosková.
Míša je opravdu hodně štíhlá.


zdroj Super.cz

Máte na to žaludek? Daniel Hůlka ukázal své nepěstěné nohy a zažloutlé nehty

22. srpna 2013 v 21:42 | Mischel |  ostatní
Zpěvák Daniel Hůlka, který poslední roky bojoval se zdravotními trablemi, se nedávno objevil opět ve společnosti. Na narozeninách svého kolegy Bohuše Matuše rozdával úsměvy, byl dobře naladěn a představil světu i svou novou zrzavou přítelkyni. Kromě kil navíc ovšem pokořitel Karla Gotta v anketě o nejpopulárnějšího zpěváka z roku 1998 ukázal nepěstěné nohy, které rozhodně nepotěší oko žádného estéta. V první řadě Danovi doporučujeme péči nějaké fešné pedikérky, která se mu o jeho tlapky postará. Hned potom by mohl zapracovat na zdravějším životním stylu.
Daniel Hůlka by měl 'štandopéde' k pedikérce.


zdroj Super.cz

Muzikálový proutník se usadil? Marian Vojtko chodí s dcerou svého šéfa, hudebního bosse Janečka

22. srpna 2013 v 21:40 | Mischel |  ostatní
Po letech ho konečně potkala láska? Aspoň to tak vypadá. Muzikálový zpěvák Marian Vojtko, který po rozchodu s tanečnicí Libuškou Vojtkovou střídal holky v rychlém sledu a měl jich třeba i několik najednou, takže se v nich nedalo vyznat, se snad po čtyřicítce srovnal do latě. I když už jsme tušili, že někoho má, konečně svoji vyvolenou vyvedl do společnosti. Na představení vín s ovocnou příchutí se objevil s dcerou svého šéfa z GoJa Music Hall Františka Janečka, kde od září začne opět hrát v Bídnících, půvabnou Alicí Janečkovou. A vypadá to mezi nimi vážně, už dokonce byli i na společné dovolené v Řecku a domovu zpěváka v pražském Hájku u UhříněvsiAlice říká doma. Společně dokonce vaří. "Zrovna jsem poprvé dělal domácí hamburgery podle Pohlreicha," vyprávěl Marian. "A já na ně vůbec nemohla sehnat maso. V supermarketu neměli mleté," navázala Alice, která se asi ještě nenaučila chodit k řezníkovi. Maroš předvedl i pěknou zalepenou ránu na čele. "Byl jsem u známých na oslavě narozenin, grilovalo se, já si dal nějak moc klobás a cestou domů jsem musel stavět na benzínce na toaletě. A nevšiml jsem si, že je tam otevřené okno. Skončil jsem na pohotovosti," svěřil zpěvák.
Marian chodí s Alicí od jara.


zdroj Super.cz

Bohuš Matuš už dva roky chodí s touhle rozkošnou, o sedmnáct let mladší blondýnkou. Vypadá na 14!

22. srpna 2013 v 21:38 | Mischel |  ostatní
Už více jak dva roky žije Bohuš Matuš s přítelkyní Nikolou. Zpěvák oslavil své jubilejní 40. narozeniny a přítelkyně na oslavě nemohla chybět. Oblékla si sexy šaty, od kadeřnice si nechala vytvořit luxusní účes a oslava mohla začít. A stejně roztomilá Nikola, které je 23 let, vypadala jako čtrnáctiletá holčička. "Všichni mi hádají méně. S tím nic nenadělám. Prostě jako mladá puberťačka po základce," smála se Nikola. Sice vypadá mladě, ale zase je pěkně od rány. Když se začaly kolem Bohuše na oslavě narozenin točit jiné blondýnky, začala zuřit. "Ještě jednou na Bohouška sáhne a rozbiju jí ciferník," řekla nám a během pár minut opravdu ke rvačce došlo. "Přišla jsem na párty trochu později, musela jsem se připravit. A jeho důvěrný rozhovor s blondýnkou Lucy mě trošku vykolejil. Nakonec ale pěsti nebyly potřeba," dodala s úsměvem blondýnka Nikola.
Bohuš Matuš s přítelkyní Nikolou, která umí být pěkně žárlivá.

zdroj Super.cz

Lovec krásných českých zpěvaček má novou kořist? Jak to asi dopadne s manželstvím Míši Noskové?

22. srpna 2013 v 21:35 | Mischel |  ostatní
Když se ve společnosti objeví manažer Peter Kovarčík s půvabnou zpěvačkou, obvykle v tom bývá něco víc než jen pracovní záležitosti. A my ho teď nachytali na párty Mattoni koktejl festivalu s půvabnou zrzkou Míšou Noskovou. Ta je ale vdaná a má dvouletou dceru! Tvrdila nám ale, že jde mezi nimi opravdu jen o práci. "Dokonce máme podepsanou smlouvu," řekla nám Míša, která ovšem byla vystrojená jako doposud nikdy. "Bacha na ty boty, stály pět tisíc," uřekla se o značkové obuvi, kterou si nazula, a prozradila, že od stejné značky má i šaty. "Ale kabelka je zatím ze sekáče," smála se. Vypadá to, že nový manažer si ji opravdu hýčká. Jak ovšem na novou spolupráci nahlíží její manžel? "No, oznámila jsem mu to, on se podíval na internet, našel tam spoustu Petrových fotek se zpěvačkami, a řekl, že mi věří," krčila rameny Míša. Jak to ale dopadne, je ve hvězdách. "Určitě to rozvodem neskončí," je si ale jistá Nosková.
Míša s Petrem Kovarčíkem na párty


zdroj Super.cz

Víme první: Místo svatby rozchod. Šárka Vaňková se rozešla s o 23 let starším snoubencem a už má i náhradu

20. srpna 2013 v 20:58 | Mischel |  ostatní
Krásná zpěvačka Šárka Vaňková se měla vdávat a místo toho přišel rozchod. Šárka byla po tříletém vztahu zasnoubená s o 23 let starším přítelem, podnikatelem Petrem Jelínkem. Zatímco všichni čekali svatební zvony, pár si dal sbohem. "Nejsou spolu už asi půl roku a Šárka už má dávno náhradu. Chodí se zámožným Slovákem," řekl Super.cz zdroj. Ani Jelínek dlouho nesmutnil. Po rozchodu s Šárkou se podle informací Super.cz vrátil ke své expřítelkyni Coletě. Coleta také není v šoubyznysu žádným nováčkem. Jednooká kráska chodila s televizním milionářem Michalem Červínem, před několika měsíci randila v centru Prahy v baru s Pepou Koktou, se kterým ji načapali paparazzi fotografové.

zdroj Super.cz

Víme první: Nádherná Miss World Kuchařová bude tančit ve StarDance. Soupeřit bude s milencem Brzobohatým

20. srpna 2013 v 20:54 | Mischel |  ostatní
Topmodelka Taťána Kuchařová kvůli svému novému příteli Ondřeji Brzobohatému tráví stále více času v Čechách. Zatímco v minulosti se zaměřovala na práci v zahraničí a do Čech jezdila jen minimálně kvůli lukrativním kšeftům, nyní se usazuje v rodné zemi. Přijala nabídku hrát v seriálu Gympl, kde hraje také její přítel Ondřej, a nyní se budou potkávat i v dalším projektu. Jak Super.cz zjistil, Táňa bude stejně jako Ondřej tančit v připravované další řadě taneční horečky StarDance. "Nebudu se k tomu vyjadřovat," řekla Super.cz Kuchařová, která zatím nesmí nic prozradit. Až do chystané tiskové konference v září musí mlčet. Jasné již je, že o krále, nebo královnu tanečního parketu bude usilovat vedle Kuchařové a Brzobohatého také Anna Polívková. Zjišťujeme pro vás další podrobnosti.

zdroj Super.cz

Monika Absolonová je zpátky z cest: Pochlubila se fotkou s opáleným dekoltem i novým rovným nosem

20. srpna 2013 v 20:44 | Mischel |  ostatní
Výletnice Monika Absolonová se definitivně vrátila domů ze svých cest po Americe a na sociální síti se pochlubila zbrusu novými fotkami se svým psím mazlíčkem, po kterém se jí v dalekých krajích stýskalo. "Nějak se neumím vyrovnat s časovým posunem. Ale zatím to vypadá, že mám spousty báječných přátel, kteří mi pomáhají se s tím srovnat. Moc vám děkuju za uvítání. Jsem ráda, že jsem doma. Jonáš je moje láska," napsala zpěvačka. V Americe Monika nejen jezdila po výletech a chytala bronz, ale podle našich informací podstoupila i další plastickou operaci svého nosíku. To nám ale už před nedávnem odmítla komentovat a obrnila se hradbou mlčení. "Mám prázdniny, tak se nevyjadřuji," napsala nám stroze. Při pozornějším zkoumání zpěvaččina rovného nosu však viditelnou změnu postřehnete hravě.
Monice se po Jonášovi stýskalo.

zdroj Super.cz