Červenec 2013

Nějaká ta grafika

31. července 2013 v 14:30 | Mona |  vlastní tvorba
Ano, jsou prázdniny, tak je třeba užívat si teplých dnů, přátel a vody, dokud máme tu možnost. Ale i během prázdninových dní jsem si našla čas na jednu věc, kterou dělám moc ráda - správně, na grafiku. Rozhodla jsem se, že se s Vámi o několik svých výtvorů podělím :).
Takže tady jsou:


Na prvním z mých výtvorů můžete vidět talentovanou představitelku komtesy Adély Bullitové z muzikálu Casanova - Dominiku Richterovou. Pokud jste tento muzikál ještě neviděli, určitě jste slyšeli (pokud ne přímo o Domče) o její kolegyni Elišce Ochmanové, kterou všichni velice chválí. Trochu mě mrzí, že Domču tolik lidí nechválí, protože já měla tu možnost ji vidět a je opravdu skvělá.


Na druhém obrázku je moje nejoblíbenější zpěvačka - Radka Fišarová. Tyto fotky mám už sice nějakou dobu, ale nápad přišel až později. V tomto případě jsem vsadila na jednoduchost, nechtěla jsem ty fotky nějak narušit. Rozhodla jsem se nechat je působit svým vlasním kouzlem :).


Další můj obrázek poněkud vybočuje z muzikálové tématiky, ale řekla jsem si, že ho sem i tak dám. Je na něm herečka Sigourney Weaver a fotky jsou z filmu Snow White: A Tale of Terror (Sněhurka: Příběh hrůzy). Tento film patří k mým nejoblíbenějším, je to vlastně takové hororovější verze příběhu o Sněhurce. Ještě Vám k tomu uvedu jednu zajímavost - tento film byl natočen v Praze (dokončen v roce 1997) a ve vedlejších rolích se zde objevují i čeští herci.A poslední dva obrázky, které jsem se Vám rozhodla přidat do tohoto článku, jsou z filmu Gorillas in the mist: The story of Dian Fossey (Gorily v mlze: Příběh Dian Fosseyové).

Diplom od Katy J.

30. července 2013 v 18:47 | Mona
Tento krásný diplom jsme získaly od Katy J. za spřátelení. Děkujeme :)


La Putyka 26.7.2013

27. července 2013 v 23:15 | Mona |  divadelní recenze
Ano, 26.7. jsem měla tu možnost zhlédnout další představení velice talentovaného souboru CIRK LA PUTYKA. Těšila jsem se na toto představení, nikdy nevíte, co od tohoto souboru čekat - samozřejmě, že dokonalý výkon, ale každé jejich představení je tak originální a jedinečné, že nikdy nevíte, čím Vám vezmou dech tentokrát.

Toto představení je úžasně vtipné. Smějete se od první do poslední minuty.
Kromě toho, že je vtipné, je ale výborně vymyšlené. V životě by mě nenapadlo, co všechno mohou šikovní lidé vymyslet a šikovní akrobaté předvést! Nechápu, jak to v jejich podání může vypadat tak jednoduše, přitom za tím stojí takový kus dobře odvedené práce a dřiny.
Každou chviličku tohoto představení je na co se dívat a nad čím žasnout. Ať už vtipnost, čísla na trampolíně, nebo ohebnost akrobatů. Právě tehdy, když si začnete myslet, že už víte, co můžete čekat a že vás nemůže nic překvapit, přijde to největší překvapení.
Co více k tomu mám dodat? Viděla jsem nádherné představení plné úžasných výkonů, já nemohu než jen složit poklonu špičkovým umělcům, kteří se toho dne objevili na scéně. Opravdu BRAVO A KLOBOUK DOLŮ!
Výkon žádného umělce však nebudu vyzdvihovat nad ostatní. Šlo o dokonalou souhru a spolupráci, všichni svou práci odvedli na 200% a myslím, že to v drtivé většině diváků zanechalo silný zážitek.

Po předsvatení jsem měla možnost vyfotit se s úžasnou Zuzkou Havrlantovou. Zuzance moc děkuji!

Diplom od Janči

27. července 2013 v 19:06 | Mischel
Moooc děkuji Janče za tento krásný diplomek z kozičkou Zuzankou moc kuju :-*


Diplomek pro Janču

27. července 2013 v 18:29 | Mona
Máme tu diplomek pro Janču. Chtěla něco z muzikálu Casanova, tak jsem zvolila kombinaci více rolí. Doufám, že se bude líbit, i když ho tentokrát nedělala moje šikovná kolegyně Mischel :). Její blog naleznete ZDE


Dess 21

27. července 2013 v 18:26 | Mona |  LAYOUTY
Máme tu nový dess s mojí oblíbenou tanečnicí Johankou Hájkovou, kterou jistě mnozí muzikáloví fanoušci znají především z muzikálu Quasimodo.

Na Layoutu: Johana Hájková
Barva: černá

Kdo by to byl do nich řekl? Machálková s Hložkem se zapletli s obávanými policejními passaty

27. července 2013 v 18:09 | Mischel |  ostatní
Standa Hložek a Leona Machálková poznají na vlastní kůži, jak to vypadá uvnitř policejních passatů, kterých se obává nejeden silniční pirát. Oblíbení zpěváci se ale nemají čeho bát! Do nejrychlejších policejních vozů totiž nenasednou jako zločinci, ale v rámci akce, kterou pořádají pro děti. Machálková s Hložkem se po roce vrací do Lošan u Kolína, kde již dnes proběhne druhý ročník Dne štěstí aneb Slavnosti Lošan. "Strašně moc se těším, až se zase po dlouhé době uvidím se svými přáteli a hlavně s Leonou Machálkovou. Já už tolik nevystupuji jako kdysi, tak je to jedna z mála příležitostí, kdy mě mohou moji fanoušci vidět," svěřil se Hložek, který, ač nebude mít po svém boku Petra Kotvalda, nezapomene zazpívat svůj největší hit Holky z naší školky. Kromě Hložka s Machálkovou se můžete těšit také na Bohuše Matuše a Leonu Šenkovou. Chybět nebudou ani kolotoče, labutě a pro děti skákací hrady a koně. Rodiče si zase budou moci užít již zmíněnou přehlídku policejních passatů a profesionální fireshow.

zdroj Super.cz

Lounová kápla božskou. Randí opravdu s ženatým Žitem?

27. července 2013 v 18:06 | Mischel |  ostatní
V posledních dnech oblétávají bulvární média jako supi okolo mršiny partnerský trojúhelník Daniela Landy, Mirjam Landy a Olgy Lounové. Podle některých informací totiž umělec, působící pod přezdívkou Žito 44, má k mladé sexy zpěvačce mnohem blíže než k matce svých dvou dcer. Abychom poodhalili skutečnost, tak jsme se zeptali jedné z hlavních aktérek tohoto příběhu. "Řekla jsem už několikrát, že s Žitem nechodím, Mirjam řekla, že s ním nechodím, Žito řekl, že s ním nechodím, tak co ode mě chcete slyšet víc," vyjádřila se lehce podrážděně zpěvačka Lounová k pletkám se ženatým mužem. Pravda ovšem je, že Žito 44 tráví s Lonouvou opravdu hodně času. Podle Olgy jde ale pouze o pracovní aktivity. "Ještě minimálně rok spolu budeme točit film," říká.

zdroj Super.cz

Těhotná Jandová promluvila o pohlaví svého dítěte. Má už vybrané i jméno

27. července 2013 v 18:04 | Mischel |  ostatní
Polovina lidí v okolí Martě Jandové prorokuje, že se jí narodí chlapeček a polovina zase tipuje, že to bude holka. Lékaři se prozatím shodují na tom, že by to měl být kluk jak buk, ale přece jen, kdo ví? "Tušíme, že by to mohl být chlapeček. Na tom se shoduje i můj lékař. Na druhou stranu máme spoustu přátel, kteří si pohlaví miminka nechali dopředu prozradit a nakonec byli překvapení, tak neděláme závěry," nechala se slyšet Marta. Zpěvačka má proto vybrané jméno pro obě varianty pohlaví. "Jména máme vybraná, až záhadně jsme se na obou variantách s partnerem shodli," říká Marta. Sympatická zpěvačka nám prozradila, že svému potomkovi nevěnuje kosmopolitní nebo mezinárodní jméno, jak je v poslední době u českých rodičů zvykem. Nepůjde ani o aktuálně nejčastěji používané jména, jako jsou Eliška a Terezka či Jan nebo Jakub. "Bude se jednat určitě o velmi tradiční české jméno, víc ale neprozradím, to se přece nedělá," směje se Marta. Jedno je ale jisté, zpěvačka určitě nepojmenuje svého syna po svém tatínkovi Petrovi Jandovi. Prý by se to v rodině nešikovně pletlo.

zdroj Super.cz

Sledujte, jak to slavné těhulce sluší. Asi poslední fotky těhotné Marty Jandové ve společnosti

27. července 2013 v 18:02 | Mischel |  ostatní
Do poslední chvíle si Marta Jandová nebyla jistá, jestli vyrazí na každoroční letní párty pořádanou svým otcem Petrem Jandou na své zahradě. Přestože vládnou velká vedra, tak Marta nakonec se svým partnerem Miroslavem Vernerem na akci zavítala a frontman skupiny Olympic se mohl radovat, že měl v tak příjemný letní den po svém boku všechny čtyři dcery. Podle lékařů by mohla Marta porodit každým dnem. "Protože mám riziko předčasného porodu, tak jsem mohla porodit klidně před dvěma měsíci. Já si ale myslím, že k tomu ještě jen tak nedojde a miminko bude ještě pár dní v bříšku. To maminky nějak intuitivně tuší," svěřila se nám Marta. V těchto horkých dnech slavná maminka v očekávání příliš nevychází ven a raději zůstává v útrobách svého starého chladného domu. Navštěvují ji ale kamarádky, které ji zásobují čerstvými potravinami. "Všichni mi nosí ovoce. Aby se v těchto vedrech nezkazilo, tak každý druhý den peču koláč," směje se Marta, která by díky těhotenství klidně zvládla napsat kuchařku o pečení.
Na zahradní párty dělal Martě společnost pochopitelně její partner Miroslav.


zdroj Super.cz