Červen 2013

Ivana Chýlková

26. června 2013 v 0:00 | Mona |  vlastní tvorba
Tato osoba toho sice nemá moc společného s takovými těmi klasickými muzikály, které známe (například Dracula, Tři Mušketýři, Kat Mydlář ...). Je jen málo muzikálů, ve kterých bychom ji mohli vidět (Galileo, Vražda za oponou ..), ale s divadlem jako takovým, má společného hodně a pro mě je to geniální herečka - Ivana Chýlková.

Jakožto filmovou herečku ji zbožňuji už od malička, proto jsem Vám o ní musela na tento blog prostě napsat. Většinu filmů, kde hraje, znám už zpaměti. Bohužel, nemohu toho zde napsat příliš mnoho, vlastně jen to, že je mi neuvěřitelně sympatická a podle mého názoru patří k našim nejlepším herečkám.

Více napsat nemohu, protože k osobnímu setkání nedošlo. Viděla jsem ji 2x ve Vraždě za oponou, kde byla naprosto geniální (škoda, že jsou chystaná už jen 3 představení), opravdu jsem se výtečně bavila a užila si její skvělý výkon. Neměla jsem ale tu příležitost se s ní osobně setkat, tak doufám, že to v budoucnu ještě napravím, protože už to dlouhou dobu patří k mým velkým snům!

Zatím můžu jen doufat, že se mi to v budoucnu ještě podaří!

Dess č. 19

23. června 2013 v 13:32 | Mona |  LAYOUTY
Na Layoutu: Ivana Chýlková
Barva: růžová

SB s Daiva

22. června 2013 v 20:57 | Mischel
Máme tu po dlouhé době nové SB. Její blog můžete nalést ZDE. Jedná se o blog o Monice Absolobové, já osobně tento blog moc ráda navštěvuji. Daiva chtěla na diplomek Monču a já vybrala fotečky focené pro AVON. Snad se diplomek bude líbit. :)


Olga Lounová se předvedla v průsvitném tričku a ukázala parádní bicepsy. A má nového chlapa!

22. června 2013 v 20:15 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Olga Lounová má díky akrobacii dokonalou figuru. Na těle nemá ani gram tuku navíc. Své tělíčko předvedla i v průhledném tričku, které odhalilo její vnady v sexy černé podprsence. A předvedla také své bicepsy. "Jsou, myslím, žensky úzké, slabé a jemné," řekla nám s úsměvem Olga na motokárovém závodě v Horních Počernicích. Olga je vášnivou řidičkou, jezdí také rallye a není divu, že v závodě celebrit všechny porazila a odnesla si první místo. "Občas chodím trénovat kvůli jezdecké stopě, ale je to jiné než rallye," říká Olga, která už sklízí velké úspěchy i na profesionálním poli. "Byla jsem druhá na mistrovství ČR, což je krásný," říká zpěvačka. Lounová si libuje v adrenalinových sportech. Rallye úplně propadla stejně jako například Daniel Landa. "Možná jsem trošku chlap. Mě adrenalin baví. Nebojím se disciplín, do kterých jdou jen muži. Auta jsou super, což asi většinu žen nezajímá," dodala Lounová. Olga po dlouhé době také přiznala, že je zadaná. Víc prozradit ale nechce. "Jsme u randění a poznávání. A když člověk randí, neví, zda to jednou dopadne, tak nic raději neřeknu. Prozradím třeba, až budu jednou plánovat svatbu," uzavřela zpěvačka.
Olga se ukázala v pořádně sexy tričku.

zdroj Super.cz

Kačer Donald by záviděl: Půvabná Kamila Nývltová si nechala pořádně přifouknout rtíky

22. června 2013 v 20:11 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Kamila Nývltová na sobě pořádně maká. Když se měla stát tváří přírodní kosmetiky, musela nafotit snímky nahoře bez, a tak se dala do hubnutí. "Mám dole pět kilo, ale já vlastně hubnu od chvíle, kdy jsem se dostala do X Factoru, to jsem byla pořádně oplácaná," svěřila Kamila. "Kdybych to měla spočítat, tak dohromady jsem od té doby shodila patnáct kilo. A rozhodně to nebylo zadarmo. Já jsem typ, který se snad jenom na jídlo podívá a už má kilo nahoře. Takže to chce hodně sebezapření a samozřejmě cvičení," svěřila na křtu zmíněné kosmetiky. A to není všechno, co pro svůj vzhled dělá. Nešlo si nevšimnout, že má zpěvačka pořádně přifouknuté rtíky a ona se s tím také netají. "Vždyť kyselina hyaluronová je vlastně taky přírodní produkt," smála se Kamila.
Kamila se stala tváří přírodní kosmetiky.


zdroj Super.cz

Basiková se toho nebojí: V padesáti si vyrazila bez podprsenky a ukázala syna, který je dvojníkem Jakuba Svobody

22. června 2013 v 20:09 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Bára Basiková sice před pár měsíci oslavila padesátku, ale svůj šatník podle toho rozhodně nezměnila. Když vyrazila na narozeninovou párty svého oblíbeného obchodu s nábytkem, oblékla se naopak velmi odvážně. Šaty, které odhalovaly jedno rameno, rozhodně nebyly střiženy tak, aby se pod ně dala nosit podprsenka. A podle toho, jak byla Bára opatrná při sedání, si nejsme jisti, zda jí spodní prádlo nechybělo kompletně. Po dlouhé době se zpěvačka objevila i se svým synem Teodorem, který je velmi hezký chlapec. Zpěvačka tvrdí, že podobu zdědil spíš po manželovi Petru Polákovi. Nám se ale zdálo, že malý Tedík vypadá úplně stejně jako syn zesnulého skladatele Karla Svobody v jeho věku. Ale možná, že za to mohou jen dlouhé blonďaté vlásky s ofinou, které Kubík nosil až do první třídy.
Bára Basiková na narozeninách obchodu s nábytkem

zdroj Super.cz

Vašek Noid Bárta se tři roky tajně scházel se slavnou zpěvačkou. Víme o tom vše

22. června 2013 v 19:57 | Mischel |  ostatní
Viděli jste někdy pohromadě Vaška Noida Bártu a Báru Basikovou, aniž by se jednalo o představení muzikálu Jesus Christ Superstar? Ne? A přitom se tajně scházeli skoro tři roky. "Nechtěli jsme, aby o tom někdo věděl, protože by mohlo docházet k různým zavádějícím spekulacím," řekla nám Bára. Ti dva spolu totiž připravovali novou Bářinu desku. "Já jsem novou desku nevydala dvanáct let. Nebyla chuť, čas a hlavně autoři. A když jsem slyšela Vaškovu muziku k muzikálu Božena Němcová nebo ke Kajínkovi, byla jsem naprosto nadšená," pokračovala zpěvačka. "Když jsem ho pak oslovila, jestli by pro mne nemohl něco složit, byl nadšený, říkal, že si pro mne vždycky skládat přál. Když mu bylo patnáct, dokonce mi poslal jednu písničku. Ale nikdy se ke mně nedostala. Ale v propadlišti dějin nezmizela. Nakonec ji zpívala Lucka Bílá právě v Boženě Němcové," připojila historku Basiková. Novou desku, která vyjde v září, pojmenovala Belleville, kromě Vaškovy muziky na ní uslyšíme texty Petra Dvořáka, který psával pro Petra Muka. "Původně jsem si chtěla texty napsat sama, ale byla by to hrozná depka. Takhle je každá písnička jiná a myslím, že se to opravdu povedlo," uzavřela Bára.

zdroj Super.cz

Figura jako lusk: A to Jovanka Vojtková pořád ještě kojí devítiměsíčního syna

22. června 2013 v 19:55 | Mischel |  ostatní
Tanečnice Jovanka Vojtková před devíti měsíci porodila syna Adama, ale už je zase štíhlá, jako když tančila na jevišti. K práci se také postupně vrací. Už jsme ji mohli vidět v obnoveném představení Třech mušketýrů a zvažuje i další role. "Ale ještě váhám. Něco jiného je, když jde o obnovené představení. Na novinku se musí dva až tři měsíce zkoušet a já nechci přijít o tolik času, Adámek roste den ode dne a chci být co nejvíc s ním," řekla nám. S manželem, zpěvákem Pepou Vojtkem, a synem plánuje jejich první dovolenou u moře. "Pojedeme nejspíš do Turecka, tam je to pro děti ideální. Tedy doufám, že pojedeme všichni tři a najdeme termín mezi koncerty Kabátů. Letos hrají na hodně festivalech," doufá. "A po roce se vrací moje sestra z Ameriky, tak bychom ještě chtěli jet za rodinou do Makedonie. Samozřejmě i s Adámkem, vždyť ho pořád kojím. Ale jí už samozřejmě i další věci. Není vybíravý, to má po Pepovi. A miluje hlavně omáčky," dodala Jovanka.
Jovanka Vojtková je zase štíhlá jako laňka.

zdroj Super.cz

Ivana Jirešová si prožila muka: Připravila jí je tahle blondýna v černém korzetu

22. června 2013 v 19:53 | Mischel |  ostatní
Spisovatelka Bára Nesvadbová vydala novou knížku. Jmenuje se Přítelkyně a obsahuje dvě novely o ženském přátelství. První je o vztahu s mladším mužem, který momentálně sama spisovatelka prožívá, druhá o střídavé péči a mukách, která prožívá žena, když ji chce manžel připravit o čas strávený s jejími dětmi. "Samozřejmě se stavím na stranu žen, takže čekám od pánů tvorstva drsné reakce," přiznala nám Bára. Jak bývá zvykem, na křtu se předčítaly úryvky z knihy a právě part o střídavce padl na herečku Ivanu Jirešovou. Právě ona ale prožívala těžké chvíle, když byla její dcera soudem rozdělena mezi ni a jejího expartnera. Každé dva týdny se jí musí vzdát a prožívá s ní také jen každé druhé Vánoce. Na jejím hlase bylo znát, že se jí příběh opravdu hodně dotýká. "Ivaně jsem dala vybrat. Nenutila jsem ji, aby četla právě tohle. Známe se už dlouho, z vydavatelství, když ještě nebyla tak úspěšná herečka a pracovala jako kosmetická redaktorka. Ale je profesionálka. Zvládla to skvěle," řekla nám spisovatelka, která na křest pozvala samé své dobré kamarádky. Kromě Ivany se čtení ujala Jitka Čvančarová, nechyběla návrhářka Táňa Kovaříková nebo královna Pařížské Tamara Kotvalová, která Báru podporuje v jejích charitativních projektech. Bára se nám pochlubila také tím, že už v srpnu se začne točit další film podle její knhy. Tentokrát jde o román Pohádkář a hlavní roli by měla ztvárnit Eva Herzigová.
Ivana Jirešová s Bárou Nesvadbovou

zdroj Super.cz

Té že už bylo čtyřicet? Hvězda Vyprávěj se rozvalila v trávě a předvedla neskutečná stehna

22. června 2013 v 19:51 | Mischel |  ostatní
Herečka s neobvyklým jménem Vanda Károlyi hrála v mnoha seriálech, ovšem spíše menší role. Větší prostor naposledy dostala ve Vyprávěj, které v pátek skončilo obrovskou svatbou. A kdo má rád krásné ženy, určitě mu bude na obrazovce chybět. Kdo ale holduje divadlu, tomu herečka chybět nemusí. My ji potkali na setkání protagonistů Divadla Artur, které bude celé léto na pražské Harfě uvádět sérii komedií. A krásná Vanda si tam také zahraje. Vanda celá zářila a je k neuvěření, že už loni oslavila čtyřicítku. Má skvělou figuru, a když se rozvalila na trávníku, každý postřehl, jaká má dokonalá stehna bez známek celulitidy. Přitom už je maminkou malé školačky. Ve vztazích to ale krásce nikdy moc neklapalo. S otcem své dcery se rozvedla a nedopadl ani její vztah s exmanželem moderátorky Kristiny Kloubkové, zpěvákem Alanem Bastienem.
Vanda má nádherné nohy.


zdroj Super.cz