Květen 2013

Pánové, bacha! Tahle kočka s dokonalým tělem i hlasem se rozešla s muzikálovým kolegou a je volná

30. května 2013 v 20:50 | Mischel |  ostatní

Nyní čtyřiadvacetiletou zpěvačku Elišku Ochmanovou jsme poprvé zaregistrovali, když se před čtyřmi lety účastnila pěvecké reality show Robin Hood - Cesta ke slávě na TV Prima, kde skončila čtvrtá. Pak se nám trochu ztratila z hledáčku, dokud jsme ji neviděli v jedné z hlavních rolí muzikálu Casanova v pražském Divadle Broadway. "Po soutěži jsem začala spolupracovat s letní scénou na Hluboké. Tam už jsem roli komtesy Adély hrála. V Praze jsem se mihla v company muzikálu Klíč králů. A pak jsem přišla do Broadwaye na konkurz a vyhrála jsem," vyprávěla půvabná Eliška. V televizní show byla se svým přítelem Ladislavem Korbelem a viděli jsme ho vedle ní i v Casanovovi jako hraběte Branického. "Už spolu ale jenom hrajeme, krátce před začátkem zkoušek jsme se rozešli. Ale pořád jsme kamarádi," uzavřela rodačka z Havířova, která má nejen krásný hlas, ale i dokonalé tělo. Na čerstvě volnou zpěvačku budou stát muži určitě frontu.
Eliška Ochmanová v muzikálu Casanova.

Je stará? Kateřina Brožová nebude hrát mladou Matu Hari, ale až špionku ve středním věku

30. května 2013 v 20:47 | Mischel |  Mata Hari
Tak to je překvapení. Už pomalu dva roky se mluví o tom, že hitmaker Michal David napsal titulní roli muzikálu Mata Hari na tělo přímo herečce a zpěvačce Kateřině Brožové. Ale úplně přesné to není. Před pár dny totiž proběhly v Divadle Broadway konkurzy a my nestačili zírat. Režisér Radek Balaš totiž hledal představitelky Margarety, tedy mladé Maty Hari. Obvykle stejnou postavu hraje na divadle jediný herec, jen se přizpůsobí oblečení a líčení. Tentokrát to tak ale nebude a Kateřina bude hrát až Matu Hari ve starším věku. "Do dalšího kola, kde se prověří jejich herecké schopnosti, postoupily z prvního kola na roli Margarety Alžběta Bartošová, Kamila Nývltová a Lucie Černíková," prozradila nám mluvčí divadla Gabriela Šimonová. Milence mladé Maty Hari si zřejmě zahrají Radim Schwab a Josef Vágner.
Alžběta Bartošová, Lucie Černíková a Kamila Nývltová prošly konkurzem na roli mladé Maty Hari.


zdroj Super.cz

Vnadná Čvančarová se vyletnila: Ale Jitko, nezapomněla sis vzít podprsenku?

30. května 2013 v 20:43 | Mischel |  ostatní

Herečka Jitka Čvančarová si zase jednou vyrazila mezi lidi a opět budila pozornost. A nemohla za to jen spokojenost, která z ní přímo čiší, ale také její šaty. Jen co se objevila, začali si všichni šepotat, zda si nezapomněla vzít podprsenku. Vzhledem k tomu, že má oblé ženské tvary a výraznější poprsí, by to možná bylo vhodnější, na druhou stranu by vylézající ramínka prádla mohla působit pod letními květovanými šaty poněkud rušivě, kdyby si Jitka sundala džínovou bundičku, kterou model doplnila. Ač někteří herečku plísní za to, že by měla volit modely, které ji zbytečně nerozšiřují, Jitka vypadá spokojeně i s pár kily navíc. A o to jde.

Jitka Čvančarová vypadá spokojeně.

zdroj Super.cz

Dess č. 17

27. května 2013 v 22:59 | Mischel |  LAYOUTY
A máme tu již 17. dess. Tentokrát je to asi moje nejoblíběnější postava z Quasimoda a to Džalinka. Snad se bude dess lubit, :)

Na Layoutu: Zuzana Havrlantová
Barva: černá, bílá

Co je to za mámu? Česká zpěvačka zapřáhla svého syna do šoubyznysu už ve čtyřech letech

27. května 2013 v 22:32 | Mischel |  ostatní
Už když mu byly čtyři roky, přišla s ním maminka na filmový konkurz a on s přehledem vyhrál. Režisérka Marie Poledňáková, která tehdy Filipa Antonia obsadila do filmu Líbáš jako bůh, o něm tvrdí, že je stejný talent, jakým býval Tomáš Holý. A zdá se, že její slova se potvrzují. Nyní je Filipovi Antoniovi devět let, chodí do třetí třídy, a má za sebou další tři filmy, čtyři seriály a nabídky ze zahraničí. A nyní exceluje jako představitel role desetiletého Casanovy ve stejnojmenném muzikálu, kde je současně průvodcem děje s jedním z nejnáročnějších textů. "Když mu byly čtyři, myslela jsem, že bude hrát fotbal. Ale byly tam mnohem dravější děti. Zjistila jsem, že má v sobě komediantské geny. Nebylo proč mu bránit," řekla nám Filipova maminka, zpěvačka Dita Hořínková, která si tentokrát spolu se synem v muzikálu také zahrála. "Ve škole nemáme problémy, paní učitelka nám vychází vstříc a Filip všechno dožene, anebo dokonce předežene," dodala Dita a ještě přidala informaci, že kromě herectví a zpěvu se Filip věnuje i hře na klavír. "Už má doma různé ceny z klavírních soutěží," pochlubila se.
Dita Hořínková se synem Filipem a režisérem Renčem

zdroj Super.cz

Když ji nemůže mít pravou, stačí z papíru: Bývalý snoubenec postával u figuríny Moniky Absolonové

27. května 2013 v 22:26 | Mischel |  Mary Poppins
Zpěvačka Monika Absolonová měla derniéru muzikálu Mary Poppins. A chybět tam nemohl ani její bývalý přítel, lobbista Vratislav Janda. Ještě se z rozchodu nedostal, i když už spolu nejsou víc než půl roku. A na svoji bývalou lásku nedá dopustit. Když už nemohl pózovat s Monikou, aspoň zaujal místo hned vedle její obrovské figuríny z papíru v kostýmu pohádkové chůvy. Nebyl jediný, kdo si nenechal poslední pražské představení ujít. Nechyběli ani Moničini kamarádi a kolegové z muzikálu Bídníci, Tereza Mátlová vzala i dcerku Emilku, se kterou nestihly premiéru, protože v té době byly ještě na zimním bytě v Dominikánské republice. Nikoho neodradila zima ani déšť a museli vyrazit s deštníky. "Vždyť k Mary Poppins přece deštník patří, sama by bez něj nevyšla," smáli se hosté muzikálu.
Vráťa Janda nemůže bez Moniky Absolonové být.

zdroj Super.cz

Tenhle nahradil proutníka Etzlera: Sexy Pavlovčinová si poprvé od rozchodu s hercem našla přítele

27. května 2013 v 22:21 | Mischel |  ostatní
Herečka Radka Pavlovčinová se proslavila především románkem s Miroslavem Etzlerem, který byl začátkem konce jeho manželství. Od té doby se Radka po boku žádného jiného muže nevyskytovala. Až teprve tento čtvrtek představila svého nového přítele. Se sympatickým baskytaristou Michaelem Krásným chodí teprve pár týdnů. "Žádnej pořádnej chlap po Etzlerovi nebyl. Nezajímala jsem se o ně moc, až doteď. Je to ještě čerstvé," řekla nám Pavlovčinová. S Michaelem se zná dlouhá léta. Studovali společně ve škole. Ona v muzikálovém oddělení, on v hudebním. "Dlouhá léta jsme se neviděli, po čase jsme se potkali a zajiskřilo to," prozrazuje. "Nevím, jestli to je vážné. Užívám si přítomnost, která je parádní," upřesňuje. Zatím spolu nežijí. "Mám ráda svůj prostor, nebydlíme spolu a ani se na to nechystáme. Na to je ještě hodně brzy," dodala herečka a zpěvačka.
Radka Pavlovčinová s přítelem Michaelem randí pár týdnů.

zdroj Super.cz

A je to venku: Konečně známe recept na šmrncovní postavičku padesátileté šansoniérky Drössler

27. května 2013 v 22:19 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Renata Drössler před časem rozčeřila české mediální vody hodně odvážnými akty, které se rozhodla nafotografovat na prahu své padesátky. Ty se navíc staly obrazovým doprovodem jejího výběrového dvojalba Znovuzrozená, které se skvěle prodává. "Od té doby musím neustále odpovídat na otázku, co dělám se svou postavou, že vypadá tak, jak vypadá," svěřila se nám zpěvačka, která nám v nedávné minulosti ukázala své pružné tělo v bikinách a tvář bez známek make-upu. "Mám výhodu genetického základu, to je dar od Boha, za který jsem moc vděčná. Ale samozřejmě, nic není zadarmo, takže se snažím tělo trénovat, aby nestárlo tak rychle, jako já," dodává představitelka Marlene Dietrich z pražského Divadla pod Palmovkou. Renatu si pod svá trenérská křídla vzala uznávaná trenérka Šárka Konvičková, která je mimochodem někdejší finalistkou celostátní soutěže Miss Fitness. "Šárka zná postupy, ke kterým se hned tak nedostanete. Vedle cvičení mi navíc poradí, jak se správně stravovat. Zná i procesy mezi nebem a zemí, které máme často tendenci opomíjet," chválí známou fitness guru zpěvačka, která už toto úterý představí v kultovní Salmovské literární kavárně své šansonové Divadlo písní.

Milé dámy, inspirujte se...

zdroj Super.cz

Nikdy nebyla takhle sexy: Vyhublá Absolonová se předvedla v úplně průhledném topu

27. května 2013 v 22:14 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Monika Absolonová za poslední rok výrazně zhubla. Rozešla se s přítelem Vráťou, začala zkoušet muzikál Mary Poppins a kila šla dolů sama. Zhubla dvě konfekční velikosti. I proto, že jí štíhlost sluší, nebojí se odvážnějších modelů. Na párty do Mini baru vyrazila v úplně průhledném topu a předvedla svoji podprsenku. Model jí vybral stylista Filip Vaněk. "Už jsme to vymysleli tak, že jdu nakupovat sama a pak mu posílám fotky, jestli je to v pohodě," prozradila Monika, která si v poslední době potrpí na sexy modely. "Cítím se dobře, zhubla jsem a nestydím se. Když je člověk silnější, tak to maskuje. Není za tím nic jiného. Kdybych měla partnera, tak takhle vyjdu taky," řekla nám Monika. V létě prý vždycky přibírá, protože o prázdninách relaxuje a pořádně jí. Pak má v září problém se vejít do divadelních kostýmů a začíná proto hubnout. "Jsem žena mnoha tváří. Když chci, tak můžu být Dachau. Když ne, tak otesánek," dodala s úsměvem zpěvačka.

Monika Absolonová se předvedla v průhledném topu.

zdroj Super.cz

Luxusní Noidova milenka Gábina Dvořáková už nebude ukazovat své tělo

27. května 2013 v 22:10 | Mischel |  ostatní
A máme šmytec! Přítelkyně Vaška Noida Bárty Gabriela Dvořáková už nikdy více nesmí ukazovat své přepychové tělíčko ve spodním prádle. Bývalá přítelkyně Leoše Mareše ale nedojíždí na žárlivost alfa samce Vaška, jde o její profesi! Gábina totiž ukončila různé brigádky (pracovala například v inzertní televizi) a nastoupila do standardního zaměstnání. "Učím ve škole a pracuji i ve školce. Hlídám dětičky," prozradila nám, proč šeptá. Její svěřenci šli totiž "poo" spát. "Ještě stále mám nějaké přehlídky, ale ty už si vybírám, takže se to dá s prací skloubit. Akorát už by se vzhledem k mé profesi nehodilo, abych chodila ve spodním prádle," vysvětlila nám půvabná kráska. Ta s Noidem randí už několik týdnů, o vztahu s ním ale za žádnou cenu nechce mluvit. "Chci si uchránit své soukromí," vysvětlila omluvně jedna z nejhezčích českých modelek.
Gábina Dvořáková nám své tělo už asi nikdy bohužel neukáže.
zdroj Super.cz