Březen 2013

Zadek obřích rozměrů: Přítelkyně oceněného zpěváka si oblékla kalhoty se sedem až u kotníků

29. března 2013 v 16:53 | Mischel |  ostatní
Pro zpěváka Jana Kříže uspořádali v jeho domovském divadle Kalich malý večírek na počest toho, že vyhrál prestižní divadelní cenu Thálie. Počkali si, až se bude hrát muzikál Pomáda, díky kterému si ho muzikálová komise všimla. Honza sice nehrál, ale divákům se pochlubil cenou v podobě vázy od Bořka Šípka. Na událost se pořádně vyfiknul a dámskou fantazii provokoval rozepnutými knoflíčky u košile. Zato jeho přítelkyně Marie Blahynková, která také zpívá a k tomu se živí jako fitness trenérka, svoji skvělou postavu schovala do neskutečného modelu. Kalhoty se sníženým sedem muži obecně nemusejí ani vidět, ten její byl ovšem extrémní a končil až někde nad kotníky. "Já vím, že to muži nemají rádi. No a co," řekla nám Marie, když jsme ji na tento fakt upozornili.

Přítekyně Jana Kříže Marie měla naprosto asexuální kalhoty.

Klobouk dolů, Báro! Čerstvá padesátnice Basiková nafotila tyhle rajcovní fotky. A bez podprsenky

29. března 2013 v 16:47 | Mischel |  ostatní
Bára Basiková nedávno na dovolené na Maledivách se svými dcerami oslavila v naprostém soukromí a bez mediálního humbuku padesátiny. Fotky, které po příjezdu odpočatá a opálená pěnice nafotila s fotografkou Lenkou Hatašovou, jsou důkazem, že jedna z našich nejosobitějších zpěvaček prožívá šťastné období a číslicí v občance se jen tak stresovat nehodlá. "Samozřejmě ten přelom, kdy se z číslice s koncovkou -cet najednou stane -sát, jsem řešila. Ale to se zastavit nedá, tak se musím starat o to, jak žiju, jak vypadám a jak se cítím, místo abych přemýšlela nad datem narození," svěřila nám Bára. Ta se při focení zbrusu nových fotek odvázala a při vybírání outfitů prokázala odvahu. Nechala se například nafotit bez podprsenky a dokázala, že si ve svém věku může podobné snímky dovolit a s přehledem strčí do kapsy i některé mladší souputnice.

Bára se vrátila k platinové blond a sekne jí to.

Vidíte to taky? Padesátnice Drössler se ohákla do bílých mini a ukázala neskutečně vymakaná stehna

29. března 2013 v 16:41 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Renata Drössler je mezi příznivci šansonu nazývána Černým motýlem především proto, že už roky vystupuje v černých barvách, tedy hlavně v černé tóze, která evokuje motýlí křídla. Teď ale objevila i jiné barvy. "Všechno se mění. I když letos oslavím padesátku, začínám žít vlastně nový život. A právě s ním přišla do mého šatníku i bílá barva," komentuje své zbrusu nové fotky v bílých barvách Renata, která nejdříve nafotila dráždivé akty a nedávno předvedla své pružné tělíčko jen v bikinách a tvář bez známek make-upu. "Jsem z té změny nadšená. Věřím, že i barvy, které oblékáme, souvisí s naší vnitřní náladou," dodává. S výběrem modelů určených pro fotografování pomáhala zpěvačce navíc její dcera Karolína, která je uznávanou módní stylistkou. Kromě práce pro společenské magazíny se živí i jako reportérka pro módní magazín na jedné z televizí. "Karolína mi navíc coby módní expertka poradila, že bílá barva je ta nejlepší volba. Bude prý totiž hitem nadcházející sezóny," říká Renata Drössler, která v bílé barvě poprvé přivítá i se svými šansony fanoušky na scéně pražské Salmovské literární kavárny již tento pátek.

V bílé se zpěvačka cítí fajn...

Budete zírat: Míša Nosková o zvětšení prsou nelhala, máme fotky z předoperačního vyšetření

29. března 2013 v 16:34 | Mischel |  ostatní
Když Míša Nosková zhruba před měsícem svěřila se nám, že by si chtěla ke třicetinám věnovat plastickou operaci a nechat si zvětšit prsa, úplně jsme jí nevěřili. Prozatím si docela dobře vystačila se zvětšujícími podprsenkami a ani jejímu manželovi její jedničky nevadily. "Ale mně ano. Připadám si nesouměrná. Je to vidět i podle velikosti oblečení. Nahoře mám velikost třicet čtyři, dole třicet šest," řekla nám Míša a doopravdy se objednala na první vyšetření na kliniku. "Vyzkoušela jsem si to, jak budou moje prsa vypadat s různými velikostmi implantátů. No uznejte, mít přes prsa osmdesát centimetrů, to není žádná sláva," vysvětlovala Míša, která se na plastiku prsou těší snad víc než na luxusní dovolenou na lodi, kterou opět plánují s manželem.

Lékař zpěvačku pokreslil fixou, aby získal přehled, jak operovat.

Je to ono? Monika Absolonová se předvedla v podivných šatech suplujících kapsáče

29. března 2013 v 16:29 | Mischel |  ostatní
Když si Monika Absolonová před dvěma roky našla stylistu, přestala se starat o to, co si na společenské příležitosti vezme na sebe. "To, jak vypadám, je věcí mého stylisty Filipa Vaňka a vizážistky Ivanky Tokárské," řekla nám i na slavnostní párty po udílení cen Thálie, kde figurovala jako jedna z předávajících. "Jsem zpěvačka a od zpěvaček se přece nemůže chtít, aby byly i stylistkami. A zvlášť u těch, co jsou, i když po mnoha letech pokusů a omylů, blonďaté," smála se Monika. Zpěvačka tak naprosto netušila, od koho její róba je. "Je od Filipa. Já nikdy neulítávala na značkách a jménech. Buď se mi něco líbí a je mi jedno, od koho to je, anebo se mi to nelíbí a také nezáleží na tom, kdo to navrhl," míní Monika. "V těchto šatech se ale cítím pohodlně a baví mě, že k nim nemusím mít kabelku, všechno totiž schovám do kapes. Mobil a další věci se tam vejdou lépe než kdysi, když jsem si tyhle věci dávala do podprsenky," vysvětlila Absolonová, která se na Tháliích ocitla již potřetí. Kdysi byla nominována za roli Kleopatry a cenu nezískala, loni se stala nejlepší muzikálovou zpěvačkou díky titulní roli ve Funny Girl.

Monika Absolonová v šatech, jejichž návrháře nezná.

zdroj Super.cz

Bohuš Matuš vylezl z nory: Přetáhl manažera operní divy Evy Urbanové a zíral i Karel Gott

29. března 2013 v 16:26 | Mischel |  ostatní
Jiří Kováč, bývalý manažer operní divy Evy Urbanové, se nechal přemluvit a ujal se nového pánského seskupení. To vytvořil zpěvák Bohuš Matuš, kterého už štvalo věčné osočování, že je céčkový umělec, když je majitelem jednoho z největších hlasů v českém šoubyznysu. Místo toho, aby si stěžoval nebo se schoval se staženým ocasem do kouta, dal se dohromady se dvěma operními zpěváky, Martinem Křízkem a sólistou Národního divadla Zdeňkem Pechou, a dal dohromady partičku ovlivněnou populárním triem Il Divo. "Repertoár už máme a teď se pokusíme dobýt evropská pódia. Ale nejvíc mě potěšilo, že naše první větší vystoupení na zahájení filmového festivalu Febiofest ocenil i můj největší vzor Karel Gott," svěřil nám Bohuš Matuš.

Bohuš Matuš dal dohromady operní partu. Nestačil se divit i Karel Gott.

zdroj Super.cz

Pán démonů vstává z mrtvých: Víme, jak potěší své věrné fanynky charismatický Daniel Hůlka

29. března 2013 v 16:24 | Mischel |  ostatní
Oblíbený zpěvák Daniel Hůlka přišel po těžkém zánětu slinivky, který ho loni upoutal na nemocniční lůžko, o řadu lukrativním kšeftů. I po návratu domů musel odpočívat a naplno se věnovat rekonvalescenci. Přišel tak o dost peněz, které jinak pravidelně vydělával na muzikálových prknech. Teď však populární "pán démonů" hlásí velký návrat. Společně s operní divou Evou Urbanovou to koncem dubna rozjede v krasobruslařské a pěvecké show Symfonie ledu. Hůlka s Urbanovou zazpívají v Praze, Ostravě a Brně pestrou směsici muzikálových, operních a rockových hitů, na něž to na ledě rozjedou slavné krasobruslařské hvězdy včetně někdejších šampiónů Alexeje Jagudina či Iriny Slutské. Na ledě si na operní tóny zabruslí také přední český krasobruslař Michal Březina. Zdá se tak, že se Hůlkovi konečně začíná blýskat na lepší časy.

Dan Hůlka se objeví v krasobruslařské show Symfonie ledu.

zdroj Super.cz

Koukněte na něj: Spadnul z kladky do diváků, teď mu spadla do klína významná cena

29. března 2013 v 16:22 | Mischel |  ostatní
Tak do knedlíka, jak se mu přezdívalo, má už dnes muzikálový herec Jan Kříž hodně daleko. A nevšimly si toho jen divačky v Divadle Kalich, ale i muzikálová porota, která rozhodovala o rozdělování prestižních divadelních cen Thálie. Jak on sám spadnul koncem roku z kladky z výšky do diváků při představení Robin Hood, tak mu spadla do rukou cena za nejlepší mužský muzikálový výkon v loňském roce. Za pád v Robinovi ji ale nezískal. Honza byl oceněn za roli Dannyho, kterého hraje v tomtéž divadle v muzikálu Pomáda. "Pád z kladky byla pecka, a hodně nepříjemná, i když to nakonec všechno dobře dopadlo. A tohle je úžasné. A navíc u přebírání ceny stát v Národním divadle," rozplýval se nadšený Kříž.
Přiznal nám, že kromě vázy od Bořka Šípka, které si velmi považuje a už pro ni hledá doma místo, už jednu divadelní cenu má. "Shodou okolností jsem dostal v divadle v Plzni cenu za unikátní jevištní výkon od ředitele, pana Buriana, který nastupuje jako ředitel Národního divadla," prozradil. Nám pak nezbylo, než se zeptat, zda u něj nebude mít v budoucnu protekci i co se Zlaté kapličky týče. "Tak Národní divadlo je snem každého herce. Ale tím, že jsem se vydal na cestu muzikálu, budu to mít složitější. Ale uvidíme," usmíval se spokojený Kříž, jehož na předávání cen doprovázela jeho krásná přítelkyně Marie Blahynková, kterou si našel při televizní show Robin Hood aneb Cesta ke slávě. A Kříž už na svoji cestu ke slávě snad konečně vyrazil.

Jan Kříž byl oceněn za Pomádu.

Tak to je gól: Milencem stále vdané Lindy Finkové je ženatý chlap!

29. března 2013 v 16:18 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Linda Finková se stále ještě nerozvedla s manželem Richardem Genzerem, i když už několik měsíců žije s novým partnerem. A jemu prý nevadí, že má vztah s vdanou ženou. "On je taky ženatý, i když už s manželkou roky nežije. My to neřešíme," překvapila nás Finková. "Na blbé věci je času dost. A rozvod určitě blbá věc je, i když se na něj třeba řada jiných lidí těší," míní Linda naprosto ve shodě se svým přítelem Milanem Večesem i manželem Richardem Genzerem. Kdyby ovšem s Milanem otěhotněla, v rodném listě dítě by byl uveden jako otec její stávající manžel. "Už jsem na to taky myslela. I když ty dvě, co mám, mi dávají zabrat. To bych si ale musela pořídit chůvu. Zatím ale nemějte starost, mám to pod kontrolou a prášky beru," ubezpečila nás Finková, že užívá antikoncepci.

Lindě Finkové zatím dvě děti stačí.

zdroj Super.cz

Kdopak je ten mladíček? Absolonová přistižena v objetí s tímhle fešákem: Moniko, představ nás!

29. března 2013 v 16:15 | Mischel |  ostatní
Monika Absolonová, která se koncem minulého roku rozešla se svým přítelem Vratislavem Jandou, poslední dobou září do dálky. Hned se tak vyrolily spekulace, že za tím stojí nový muž. To však Monika popírá a říká, že vše je dílem krásné práce, která se jí nakupila. Kdo je tedy ten mladý fešák, se kterým se objímala na dovolené v Londýně, odkud se před pár dny vrátila? To není nová láska, to je láska stará, která trvá už mnoho let. Tím fešákem totiž není nikdo jiný než Moničin mladší bratr Marek. Právě ten, a také zpěvaččin kamarád, fotograf Jaroslav Urban, dělali sympatické Monice na výletě v Londýně společnost. A soudě podle fotek, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii, si povedená partička výlet dost užila.

Monika, Marek a Jára Urban ještě na letišti.