Únor 2013

Krásná zpěvačka Kamila Nývltová se zasnoubila v Londýně: Podívejte se, jaký dostala prsten

28. února 2013 v 20:21 | Mischel |  ostatní
Mladá zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Kamila Nývltová si vyjela v lednu odpočinout po náročné podzimní sezóně na několik dní do Londýna, kde má přátele a příbuzné. Vzala s sebou i svého přítele, tanečníka Tomáše Smičku, který ji v srdci Londýna obdaroval krásným prstýnkem k prvnímu výročí od jejich seznámení. "Bylo to pro mě překvapení, ale krásné. Jsem nepoučitelná romantička a Tomáš to moc dobře ví, a tak mi připravil opravdu nádhernou chvíli," netají se svojí láskou zpěvačka. A pobyt v Londýně si skutečně skvěle užili. Samozřejmě nechyběly nákupy s lednovými slevami a návštěva kulturních památek. Kamila miluje muzikál, a proto návštěvu Londýna spojila s návštěvou hudebního divadla. Jaké bylo ovšem její překvapení, když před divadlem zjistila, že zakoupené vstupenky na muzikál Bodyguard byly na představení předchozího dne. "Byla jsem z toho úplně hotová, moc jsem se těšila a prostě jsem si vsugerovala, že lístky máme na jiný termín. Nenapadlo mě je zkontrolovat, a tak až před divadlem jsem zjistila, že vstupenky jsou již propadlé.
Druhý den jsme se na radu přátel opět vypravili před divadlo a naštěstí se nám podařilo sehnat vstupenky nové. Lidé je tam prodávají, když nemohou z nějakého důvodu jít ten den na představení. A měli jsme opravdu štěstí, lístky byly do první řady. O tom se nám s přítelem ani nesnilo. A následovalo další překvapení, když jsem zjistila, že hlavní roli zpívá představitelka londýnské Aidy - Heather Headley. Asi vycítila, že jsem jejím výkonem naprosto fascinovaná, protože jsme se několikrát potkaly očima a na závěr při děkovačce přišla ke mně a podala mi ruku. Byl to neuvěřitelný zážitek! Po představení jsme za ní zašli a já jí řekla, že hraji Aidu v Praze a že ona zpívá naprosto úžasně, že jsem se podle ní učila mnohé árie právě na Aidu. Pak už následovala fotka na památku. Kdyby mi někdo vyprávěl, že toto zažiji, neuvěřila bych mu," říká s úsměvem Kamila. Po návratu z Londýna strávila Kamila několik dní na horách, kde se kromě snowboardu věnovala přípravě na muzikál Aida, který se po dvouměsíční pauze vrací na prkna Hudebního divadla Karlín.

Kamila Nývltová s přítelem v Londýně.


Machálková poodhalila ve 45 letech ňadra bez podprsenky v neskutečném výstřihu

28. února 2013 v 13:51 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Leona Machálková je sice bez chlapa, ale po publikování této fotografie možná dlouho nebude. Leona v muzikálu Hamlet ukázala v roli královny Gertrudy své vnady v pořádném výstřihu a bez podprsenky. Leona se pyšní výstavními dvojkami a má dokonalou figuru, kterou by jí mohly závidět o generaci mladší modelky. Nikdy předtím neměla v divadle tak odvážný kostým. Protože se ale může pyšnit postavou manekýnky, v pohodě si to může dovolit. Kostým má na triku výtvarnice Simona Rybáková. Jak mít postavu ve 45 letech jako Machálková? "Domnívám se, že nejdůležitější roli na tom, jak vypadám, hrají geny. Jsem po tátovi odmalička štíhlá a nevím, co je to nadváha. Pohyb beru jako naprosto přirozenou věc, koneckonců jsem k němu byla rodiči od dětství vedena. A nepřejídám se," prozradila Machálková recept na dokonalé křivky.

Leona a její bujný výstřih.

Noide, tvoje nová holka je kopie Bílé a Bučkové? Nikola je dokonalý mix bývalek Vaška Bárty

28. února 2013 v 11:08 | Mischel |  ostatní
Nová přítelkyně zpěváka Václava Noida Bárty Nikola, o níž jsme Vás informovali jako první a která se živí jako barmanka, vypadá, jako kdyby někdo vzal jeho bývalou přítelkyni a manželku a udělal z nich kompilát. Půvabná Noidova dívka jako by z oka vypadla Elišce Bučkové a Lucii Bílé. "Něco na tom bude," zůstal překvapeně zírat na snímky své slečny sám Vašek Bárta. "Asi nikdy nebudu na blondýny. Mým vzorem je Penélope Cruz, a co se týče holek, upřednostňuju temperamentní černovlásky s tmavýma očima. A takové byly i Eliška s Luckou. Nic s tím nenadělám, takové se mi líbí nejvíc," krčí rameny Noid. Ten svůj nový románek moc dlouho neutajil. "Je mi jasné, že ta zpráva se šířila rychle. Hlavně mezi barmany je šílená drbárna," směje se Václav, který prý nebude svou přítelkyni příliš vodit do společnosti. "Už mi dala jasně najevo, že se rozhodně nikde nebude fotit, že to nesnáší," dodal populární svalovec, který se po rozchodu s Bučkovou zařekl, že své další srdeční záležitosti bude chtít schovat pod pokličkou, ale zatím se mu to přes všechnu snahu nepovedlo.

Noidova slečna, exmanželka Bílá a expřítelkyně Bučková.

zdroj Super.cz

Monika Absolonová: Michal David mi řekl - Buď zhubneš, nebo nedostaneš roli v muzikálu.

27. února 2013 v 20:59 | Mischel |  ostatní
Její jméno je dnes téměř synonymem muzikálů. Než ale přišel úspěch, uplynula řada nespokojených let. Pak zhubla 15 kg a všechno se změnilo. Kdo ji vyprovokoval ke cvičení? Co jí nejvíc pomohlo? A proč by už nešla do plastické operace?Poznávačka č.1

27. února 2013 v 16:18 | Mischel |  Soutěže
Máme tady první poznávačku. Na téma Quasimodo. Znáte dobře Guduly? to teď zjistíme :)

Up End Down 25.2.2013

27. února 2013 v 15:57 | Mischel a Mona |  divadelní recenze

Zuzka Havrlantová a její ,,slaný" dortík k narozeninám.


Mischel: Up End Down je již druhé představení souboru La Putyka, které jsem měla čest zhlédnout. Klobouk dolů před všemi umělci a jejich úžasnou akrobacií. I když toto představení je moc krásné, více se mi líbil Risk, na kterém jsem byla v lednu. Je to něco úplně jiného než na co jsem zvyklá. Má to své kouzlo. Určitě si do La Fabriky fajdu ještě několikrát. Nejvíce se mi líbilo číslo Zuzany Havrantové, která předváděla úžasnou akrobacii na ,,gumách". Už jsem toto číslo viděla, když ho předváděla v ,,Zrcadlo tvého života." Ovšem na živo to bylo ještě úžasnější. Nejen Zuzka ale všichni jsou tam moc šikovní a všichni předvádí úžasné kreace. Člověk neví kam se první kouknout. Občas mi představení připadalo jako ,,organizovaný chaos". Představení doporučuji zhlédnout stejně tak i Risk. Muzikáloví fanoušci myslím ocení něco nového a tak fascinujícího.Mona:Pro mě to také bylo druhé představení tohoto souboru, které jsem mohla vidět. Znovu jsem žasla nad šikovností a obratností všech účinkujících. Bylo to pro mě velice zajímavé představení, protože každé představení tohoto souboru má své vlastní kouzlo, je něčím výjimečné a jedinečné. Up end down bylo výjimečné představení od záčátku, až do samého konce. Souhlasit budu s Mischel, že za nejlepší číslo tohoto představení bych označila číslo Zuzky Havrlantové, ale ohromila mě i další čísla, například závěrečné číslo. Bylo to pro mě neobvyklé představení, plné fantastickývh momentů. Jsem moc ráda, že jsem ho mohla zhlédnout, je to opravdu nezapomenutelný zážitek.
Zuzanka Havrlatová relaxuje po představení.

Zuzka v růžových šatičkách připomíná keramickou mrkací panenku.

autorem fotografí Oficiální stránky Zuzany Havrlatové

Víme první: Václav Noid Bárta chodí s touhle krásnou kočičkou. Je to láska jako trám!

27. února 2013 v 15:40 | Mischel |  ostatní
Relativně čerstvě single muzikant a zpěvák Václav Noid Bárta, exmanžel Lucie Bílé a expřítel Elišky Bučkové, své sémě rozhodně nechce nechat ležet ladem. Krátce po rozchodu si našel dvaadvacetiletou kamarádku a sympatie v něm vzbuzovala i kolegyně z divadla. Jak se nám ale podařilo zjistit, obě dvě již odnesl čas. Nyní je totiž jeho vyvolenou barmanka Nikola, která pracuje v celebritami hojně navštěvovaném podniku v centru Prahy. "Scházíme se," připustil Noid. Páreček se podle našich informací již řadu let kamarádí, Nikola totiž pracovala v podniku jeho bratra. Dívka ale nedávno ukončila mnohaletý vztah, Noid taky, takže je samota dala dohromady. "Jsou spolu čerstvě, něco přes týden. Nikola u něj už přespává. Ale nebydlí spolu," řekl nám kamarád barmanky. Noid naše informace překvapivě potvrdil i přesto, že ho mrzí, že se mu nepodařilo svou dívku ochránit před médii delší dobu. "Můžu vám k tomu říct jen to, že se známe dlouhou dobu, oba jsme se nedávno rozešli a je pravda, že se spolu už nějakou dobu scházíme a poznáváme se," uvedl Bárta. Vše je teprve v počátcích, ale kdo ví, zda Vašek právě nenašel lásku svého života.

Nová přítelkyně Vaška Noida Bárty Nikola.

zdroj Super.cz

Další diplomek od Janči

27. února 2013 v 15:36 | Mischel
Další krásný diplomek od Janči moc děkuji :-*


Nezadaní zpěváci Absolonová a Deyl si spolu užívají romantiku. O co tady jde?

27. února 2013 v 14:28 | Mischel |  ostatní
Jsou oba mladí, krásní, svobodní, naladění na romantickou notu a tráví spolu v poslední době dost času. Řeč je o Monice Absolonové a Davidu Deylovi. Mezi zpěváky sice nevzniklo nic hlubšího než profesionální spolupráce, ale díky bohu aspoň za to. Deyl totiž napsal pro sebe a Absolonovou společný duet, který se stane další hymnou pochodu proti rakovině prsu. "Oslovili mě, abych vytvořil novou píseň. Pro mě bylo logickým vyústěním, abych nezpíval sám, ale vytvořil duet. Chci zpívat s nejlepší zpěvačkou v České republice, a tou je pro mě Monika Absolonová," říká nejhranější interpret v českých rádiích. David se s Monikou seznámil před řadou let, když zpěvačka spolupracovala s pěveckým sborem jeho matky s názvem Koťata. "Před dvěma lety jsme spolu navíc byli deset dní na pěvecké soutěži v Bělorusku, kde jsme se sblížili," říká David, kterému se pro Moniku na míru mnohem lépe skládá, protože ví, že se svým rozsahem to skvěle zvládne. "Ta píseň je překrásná. David je velmi šikovný zpěvák a autor. Škoda, že všichni nevědí, jak vypadá," říká Monika.

Deyl si úspěch duetu s Monikou prý pojistil tím, že se domluvil na spolupráci se Severočeskou filharmonií. "Barva a zvuk orchestru bude skvělá," říká.