Geňo, koukej: Takhle si Linda Finková užívá nahá ve vířivce na nefalšované dámské jízdě

24. ledna 2013 v 18:26 | Mona | Zdroj: Super.cz |  ostatní
Moderátorky Dámského klubu v čele s Lindou Finkovou vyrazily na dámskou jízdu do Špindlu a užily si den jako opravdové královny. V nejluxusnější lyžařské módě brázdily sjezdovky, popíjely šampaňské ve vířivce a na večerní oslavě si získaly pozornost a sympatie celého hotelu.

"Není nad to se jednou za čas utrhnout a užít si víkend jenom v babinci. To, že se s holkami každý den potkáváme na Frekvenci 1, vůbec není na škodu, aspoň si můžeme říct všechno, co jsme v práci nestihly," okomentovala víkendové radovánky v Krkonoších Linda Finková a se smíchem doplnila: "Myslím, že jsme v hotelu Jelínek udělaly za jeden den takové pozdvižení, že se museli těšit na běžný režim."

Společně s Anetou Christovovou a Vlaďkou Pirichovou totiž nezůstaly nic dlužné svým rozhlasovým rolím. Aneta pomrkávala na mužskou část personálu a Vlaďčin hurónský smích se nesl všemi patry. Kdo by čekal, že snad bude Linda Finková smutnit po rozchodu s manželem, byl by překvapen. Ve zbrusu novém oblečku, který jí sladili sami majitelé místního obchodu s luxusní módou na lyže, mohla konkurovat hvězdám v Aspenu. Také na ní všichni mohli oči nechat.

Po návratu ze sjezdovky se moderátorky prohřály ve vířivce, kde na ně čekala pozornost od majitelky hotelu Martiny Vedralové v podobě šampaňského. Kdyby pak na dámy nečekalo další rozmazlování v podobě vizážistů, kadeřníků a opulentní večeře, asi by je z ní nikdo nedostal.

"Prostě jsme si s Anet a Vlaďkou daly takový povánoční dárek a můžu to všem zaměstnaným matkám jen doporučit. Na chvíli vypnout, věnovat se jen sobě a domů se vrátíte jak znovuzrozená," doporučuje Linda.

To, že Linda s Anetou a Vlaďkou uchvátily celé místní osazenstvo, dokazuje i to, že si ředitel hotelu nechal na hlavu nasadit paruku, která je jinak rekvizitou z rádia a je součástí romantické image Vlaďky Pirichové. Všichni zúčastnění si po povedené akci slíbili, že se rozhodně nevidí naposledy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama