Leden 2013

Džali a její nečekaný výlet

31. ledna 2013 v 22:57 | Mona |  vlastní tvorba
Jednoho dne se kozička Džali (alias Zuzka Havrlantová) zatoulala na pražské letiště, kam následovala partu na pohled obyčejných lidí, ve skutečnosti ovšem velice talentovaných. Dokonce se za nimi dostane až do letadla, i když netuší, kde to vlastně je, tato parta lidí se jí velice zalíbila.
Když si jeden z nich všimne toho, jak je pozoruje, uvědomí si, že si jí několikrát všiml cestou. "Že by sem přišla za námi?" ptal se sám sebe. I když i jemu samotnému to přišlo bláznivé, upozornil na roztomilou kozičku své přátele. Každý z nich si uvědomil, že ji cestou několikrát potkali a uvěřili, že přišla za nimi.
Kdyby si jí ovšem povšimnul někdo z personálu, jistě by ji z letadla vyvedli ven. Dohodli se tedy, že mít vlastní kozičku není tak špatné. Schovali ji tedy pečlivě, hlídali ji, jako oko v hlavě a podařilo se jim, že si jí celou cestu nikdo nevšiml.
Nebyl problém dostat ji z letadla, protože z něj vystupovala veliká spousta lidí, kteří byli unavení z cesty, tak mysleli jen na jediné - ubytovat se a konečně si odpočinout.
Byli přesvědčení, že kozička je bude následovat a nemýlili se. Kam se pohnuli, kozička jim byla ihned v patách.
Džalinka měla maličko strach, protože neměla tušení, kde se to momentálně nachází. To byl asi nejsilnější důvod, proč se rozhodla i zde neustále pronásledovat tuto skupinku. Bázlivě se rozhlížela kolem, ale částečně měla i radost, že se dostala trochu do světa.
Skupinka Džalinky nových přátel se ubytovala a roztomilou kozičku vzali s sebou. Všichni si ji velice oblíbili, byla velice hodná, a i když kozička, tak úžasná osobnost, takže se každému z nich velice rychle dostala pod kůži. Zvykli si na ni a brali ji jako součást své party.
Večer, když se Džalinky přátelé odebrali do pro ni velice zvláštní místnosti, kde byla spousta náčiní a oni na něm předváděli nádherné akrobatické kousky, Džali byla tímto světem uchvácena. Bohužel netrvalo dlouho a zjistila, že pokud budou dělat toto, nikdo na ni nebude mít čas. Navíc ji okamžitě odehnali, když se přiblížila k nějakému náčiní, nebo když se připletla do cesty některému z šikovných akrobatů.
Nesmělo se zapomínat ovšem na to, že Džali není člověk, ale kozička. Nechápala, že to, co se tu děje, je trénink na famózní představení a že se dostala do krásné Francie se souborem Cirk La Putyka.
Cítila se tedy opuštěná a velice ji mrzelo, že se o ni nikdo nezajímá. Proto se schválně připletla do cesty každému, kdo se pokusil trénovat a všelijak na sebe strhávala pozornost. To ale neměla dělat, protože to skončilo tím, že ji přivázali na provázek.
Džali byla zmatená, naprosto nechápala, proč se k ní nejprve chovali jako ke své kozí kamarádce a najednou je pro ně bezvýznamná a nikdo si jí ani nevšimne. Chvilku pozorovala dění, které by ji jindy zajímalo, ale jelikož ji toto trápilo tolik, že ani nebyla schopná nadchnout se pro to.
Když skončil namáhavý trénink a jeden ze členů souboru šel konečně odvázat jejich novou kamarádku Džali, našel jen kusy provázku ležící u dveří. Bylo tedy jasné, že Džali utekla. Několik z nich si začalo vyčítat útěk kozičky - měli si dříve uvědomit, že není nejlepší nápad brát s sebou zvířátko na takováto místa.
Bohužel, nedalo se už nic dělat. Vyběhnout do města a hledat tam kozu není nejlepší nápad. Ale kde je tedy Džali? Kam utekla? Toulá se po městě, nebo utekla mimo město v naději, že najde kamarádky?
Džali zatím utíkala ulicemi krásných francouzských měst bez jakéhokoli ponětí, kam to běží. Chtěla ale najít někoho, kdo by o ni skutečně stál a měl ji rád … Běžela už spoustu hodin bez zastavení, když náhle končilo město a všude kolem byla jen pole a různé lesíky. Rozhodla se prokoumat to tu.
Probudila se, když bylo slunce už vysoko na obloze, ani nevěděla, jak a kde usnula. Pomyslela si, že by měla asi chodit dříve spát, protože s pozdního usínání má pak hloupé sny o Francii a partě cirkusáků. Když se ovšem rozhlédla kolem a spatřila lesíky, pole a louky, pochopila, že to nebyl sen.
Toulala se tedy dál. Nevěděla, kudy na letiště, aby se mohla dostat znovu domů. Nevěděla ani, kam vlastně míří.
Až náhle si všimla nedalekého paloučku a na něm čtyř bílých bodů. Rozeběhla se rychle tam a zjistila, že to jsou její kozí kamarádky. Přiběhla za nimi, a jelikož to byla velice společenská a milá koza, snažila se s nimi ihned skamarádit.
Francouzské kozy ovšem nesouhlasily, otáčely se k ní zády a cosi si potichu mečely a smály se. Džalinka nechápala, a přes to, že jí zjevně pohrdaly, zůstala s nimi a snažila se s nimi promluvit.
Nakonec to jedna už nevydržela, otočila se k ní a pravila: "Hloupá kozičko, tak ty si myslíš, že se s námi můžeš rrrovnat?"
Džali nechápala ten její přízvuk, tak jemně natočila hlavu.
"Vidíte to? Nejen, že nemá naše vznešené frrrancouzské "r," ona ho dokonce nikdy neslyšela!" a všechny kozy propukly v hlasitý smích.
Džali chvíli seděla a koukala, pak jí to přišlo líto a připadala si ještě více odstrčená a řekla si, že se zkusí vrátit ke svým lidským přátelům, protože ti k ní alespoň někdy milí byli.
Otočila se a díky svému skvělému orientačnímu smyslu netrvalo dlouho a objevila se opět u hotelu, kde byla tato parta ubytovaná. Podařilo se jí dostat se dovnitř bez povšimnutí a vplížila se znovu do místnosti, kde skupinka trénovala.
Všichni měli takovou radost, že se Džali vrátila, že úplně zapomněli na trénink. Džali se rozhodla toho využít a předvedla jim, že i koza dokáže zajímavé věci s cirkusovým náčiním.
Všichni byli unešeni talentem malé kozičky. Okamžitě s ní začali nacvičovat různá čísla a Džali se stala plnohodnotnou členkou souboru Cirk La Putyka!za posytnutí fotografie děkujeme oficiálním stránkám Zuzany Havrlantové. Kopírování a používání fotky bez souhlasu těchto stránek je přísně zakázáno. http://zuzanahavrlantova.osobni-stranka.cz/

Ivana Jirešová chce po erotických snímcích nafotit i akty. Víme o tom vše

31. ledna 2013 v 18:31 | Mischel |  ostatní
Herečka Ivana Jirešová čerstvě nafotila sérii erotických snímků, v nichž pouze naznačila křivky svého těla. Ale nebojí se jít ještě dál. "A asi bych už měla spěchat, dokud mne nedožene zemská gravitace," svěřila nám představitelka oblíbené barmanky ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Aktuální fotografie nafotila s fotografkou Lenkou Hatašovou. "A už proto, že to byla žena, vůbec jsem se nestyděla. Navíc jsem věděla, že neukážu víc, než bych si sama přála," upřesnila s tím, že při natáčení je to jinak. "Vzpomínám si jen na takový přechod, kde jsem byla jen v kalhotkách a pak se ten snímek dostal do médií. Bylo to trapné. A to jsem se opravdu styděla," míní Jirešová. Na druhou stranu by se nebála jít ani do aktů. "Už jsme o tom mluvili s mým kamarádem, fotografem Jiřím Weiglem," překvapila. Tělo má sice díky józe a zdravé výživě bez kazu, ale obává se, že by jí mohla spadnout prsa. "Je to, bohužel, fyziognomicky dané. Žena prsní svaly nevycvičí. Máme smůlu," uzavřela herečka.

zdroj Super.cz

Dess č. 2

31. ledna 2013 v 17:16 | Mischel |  LAYOUTY
A máme tu druhý dess Zuzku nám vystřídala Radka Fišarová v civilu. Jak se Vám tento dess líbí?

Na Layoutu: Radka Fišarová
Barva: krémová

SB - Verushka

29. ledna 2013 v 21:16 | Mona
Diplom pro Verushku za SB :) Snad se bude líbit ...

Takhle jogínku Jirešovou neznáme! Hvězda Ordinace předvedla odvážný dekolt i rozparek až do nebe

29. ledna 2013 v 21:05 | Mischel |  ostatní
Herečka Ivana Jirešová je zapálenou jogínkou a spíše sportovním typem, od čehož se odvíjí také styl oblečení, které nejčastěji nosí. Ivana vyznává pohodlnou ležérní módu a slova jako sexy či elegantní se nám při pohledu na kousky jejího šatníku do úst nevkrádají. Když jde ale o focení, umí si Ivana užít také zcela jiný styl, než je jí vlastní. Posuďte na nejnovějších fotkách, ze kterých sexappeal přímo čiší. Nafotila je Lenka Hatašová a Ivanu, kterou všichni znají jako Lucii ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, v nich ukázala ve zcela jiném světle. "Po dlouhé době jsem s Lenkou pracovala a jsem velmi ráda, že si může dovolit fotit tak, jak to cítí, a ne podle standardních postupů: čelní fotka, a hlavně ať jsou vidět zuby. V takovém případě si člověk přijde, jako že je nějaké zvířátko," pochvalovala si Ivana spolupráci s autorkou snímků. A protože to na nich Jirešové opravdu velmi sluší a její postoje a výraz jsou téměř profesionální, nabízí se otázka, zda někdy uvažovala postavit se před kameru či foťák nikoli coby herečka, ale coby modelka. "Když mi bylo asi 14 let, tak jsem o tom přemýšlela, ale naštěstí jsem brzy zjistila, že na to nemám ani výšku ani proporce," myslí si Ivana, která si však svými mírami nezadá s profesionálkami. Už se těšíme na Ivaniny příští snímky, které možná budou ještě odvážnější než ty, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Kdyby totiž dostala nabídku na focení aktů, rozhodně by ji prý nezavrhla. Ovšem záleželo by na osobnosti fotografa. Tak uvidíme, jestli uvidíme...

Ivana před objektivem Lenky Hatašové.

Desetiletý potomek Leony Machálkové je ostříhaný jako syn Angeliny a Brada

29. ledna 2013 v 20:55 | Mischel |  ostatní
Artur Šípek zjevně zdědil po svých rodičích kreativní cítění a chuť vynikat. Syn známé zpěvačky Leony Machálkové a uznávaného výtvarníka Bořka Šípka si nechal na hlavě vytvořit velmi výstřední účes. Desetiletý chlapec má vlasy na pravé polovině hlavy zkrácené na několik milimetrů, uprostřed se mu klene tzv. pankáčské číro a na pravé půlce má vyholené podélné záseky. Poprvé se takto vylepšený syn slavných rodičů objevil na otevření ledové plochy v Europarku ve Štěrboholích. Z pravé strany vypadal Artík jako syn Angeliny Jolie a Brada Pitta Maddox. S potomkem slavného hollywoodského páru nemá Artur společný jen účes, ale také podobné místo narození. Stejně jako Maddox Chivan Jolie-Pitt, který se narodil v Kambodži, i Artur přišel na svět v jihovýchodní Asii, konkrétně v Thajsku. Leona Machálková totiž přivedla svého syna na svět v lednu roku 2003 v Bangkoku.

Artur má pravou polovinu hlavy zajímavě ozdobenou.

SB s Verushkou

29. ledna 2013 v 16:43 | Mischel
Máme tu čtvrtý SB který patří Verushce.
Moc děkujeme za krásný diplom.


Diplom od Janči

29. ledna 2013 v 16:40 | Mischel
Děkujeme za diplom od Janči za SB
Co je za slovy Basikové o odchodu z Česka? Víme, kde si našla chlapa. A je hodně slavný

27. ledna 2013 v 15:41 | Mischel |  ostatní
Zpěvačka Bára Basiková včera na mnoho mobilních telefonů včetně našeho, odeslala zprávu, že uvažuje po volbách, kdy byl zvolen prezidentem Miloš Zeman, o odchodu z Česka. My ví, co za tím přesně je. "Milí přátelé a kamarádi. Nemám facebook, tak vám posílám sms. Dnešní tragickou událost jsem obrečela, je mi strašně. Nechci tady žít a vychovávat svoje dítě. Objevila jsem lásku a pochopení v jiné zemi, a pokud to bude jen trochu možné, odejdu tam. Navždy. S láskou vaše Bára Basiková," zní text sms zprávy. Kde tedy našla Bára lásku a pochopení? Není to daleko, pouze v sousedním Německu. Zpěvačka se podle našich informací velmi často stýká s muzikantem z kapely Rammstein Tillem Lindemannem. Minulý týden letěla do Berlína. Koncem tohoto přiletěli oba spolu do Prahy jeho soukromým tryskáčem," prozradil nám zdroj.

zdroj Super.cz

SB s Poppy

26. ledna 2013 v 22:19 | Mischel
Moc děkujeme za dipolek za SB s Poppy :)